اتباع غیرمجاز هم در طرح غربالگری مشارکت داده می شوند

به گزارش مالکوم، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: آن دسته از اتباع مجازی که از کد خانوار برخوردار هستند، شناسایی شده و مورد غربالگری قرار گرفته اند، ولی ضروری است تا با شناسایی اتباع غیرمجاز، آنان را نیز در این طرح مشارکت داد تا از شیوه ویروس کرونا جلوگیری گردد.

اتباع غیرمجاز هم در طرح غربالگری مشارکت داده می شوند

به گزارش گروه اجتماعی مالکوم، حمیدرضا گودرزی ظهر سه شنبه در جلسه مشترک فرمانداران و مسؤولان شهرستان های جنوب شرق استان تهران که در محل فرمانداری ورامین برگزار گردید، اظهار کرد: ابتلا به ویروس کرونا، به جنسیت، سن و ملیت ارتباطی ندارد و همانطور که سلامتی شهروندان ایرانی با استفاده از توان کارشناسان شبکه بهداشت مورد ارزیابی قرار می گیرد، اتباع افغانستانی ساکن در مناطق مختلف نیز باید در طرح غربالگری شرکت داده شوند.

معاون امنیتی و انتطامی استانداری تهران بیان داشت: تمامی دستگاه ها از جمله آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، امور اتباع استانداری تهران و نیروی انتظامی باید به کمک وزارت بهداشت آمده و با استفاده از اطلاعات اتباع، آنان را به سمت غربالگری کرونا سوق دهند.

گودرزی توضیح داد: آن دسته از اتباع مجازی که از کد خانوار برخوردار هستند، شناسایی شده و مورد غربالگری قرار گرفته اند، ولی ضروری است تا با شناسایی اتباع غیرمجاز، آنان را نیز در این طرح مشارکت داد تا از شیوه ویروس کرونا جلوگیری گردد.

وی گفت: بعضی از این افراد با تصور این که ممکن است با اطلاعات به دست آمده، زمینه طرد آنان فراهم گردد از ارائه آمار و اطلاعات خانوار خودداری می نمایند، این اطلاعات فقط برای بحث سلامتی جامعه است و برای اجرای طرح غربالگری مورد استفاده قرار می گیرد.

انتهای پیغام

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 867

به "اتباع غیرمجاز هم در طرح غربالگری مشارکت داده می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتباع غیرمجاز هم در طرح غربالگری مشارکت داده می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید