استقلال احیاء شده است، مجیدی بهترین تصمیم را در خصوص دانشگر گرفت

به گزارش مالکوم، شاهرخ بیانی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد پیروزی دو بر یک تیم فوتبال استقلال برابر پیکان تهران از مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: هر دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند، استقلال نشان داد که با آمدن مجیدی، دوباره احیاء شده و از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار گرفته است.

استقلال احیاء شده است، مجیدی بهترین تصمیم را در خصوص دانشگر گرفت

وی ادامه داد: در چهره بازیکنان شادابی و نشاط خاصی وجود دارد و همه با هم همدل شده اند که این یک پوئن مثبت برای استقلال است و می تواند در پیروزی های آینده این تیم تأثیرگذار باشد.

بیانی اضافه نمود: استقلال چند موقعیت گل را از دست داد البته این تیم بدشانس و پیکانی ها خوش شانس بودند؛ شانس با پیکان یار بود که توپ های بیشتری وارد دروازه اش نشد. در مجموع استقلال بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و توانست به مرحله جام حذفی صعود کند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص درگیری محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی در طول بازی و برخورد مجیدی با دانشگر گفت: اولین بار نیست که برای دانشگر چنین اتفاقی رخ می دهد البته جر و بحث بین بازیکنان در طول بازی اتفاقی طبیعی است اما اگر قرار باشد این درگیری به بیرون از زمین هم ادامه پیدا کند، مطمئناً باید با خاطی این موضوع برخورد کرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در استقلال نباشیم.

وی ادامه داد: به نظر می رسد که مجیدی بهترین کار را انجام داد. پیراهن استقلال حُرمت دارد و بازیکنی که آن را می پوشد، باید ارزش و قدرش را بداند. دانشگر باید به اعصاب خود مسلط باشد، او بازیکن خوبی است اما اگر نتواند اخلاق خود را کنترل کند و رفتارهای غیرحرفه ای از خود نشان دهد، مطمئناً خیلی زود از فوتبال محو خواهد شد. عملکرد مجیدی قابل قبول است، اگر قرار باشد در چنین شرایطی کوتاه بیاید، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد چرا که باید از این پس شاهد اتفاقات بیشتری در استقلال باشیم.

وی درباره ملاقات روز چهارشنبه آبی پوشان برابر ماشین سازی تبریز از هفته هجدهم لیگ برتر گفت: استقلال دو برد خوب به دست آورد و در حال حاضر از شرایط روحی بالایی برخوردار است اما نباید ماشین سازی را که در انتهای جدول است، دستکم بگیرد؛ این تیم به دنبال آن است که بتواند در لیگ برتر بماند و اگر بازیکنان استقلال فکر نمایند به راحتی این ملاقات را با برد به سرانجام رسانده، سخت در اشتباه هستند. کار مجیدی و همکارانش برای این ملاقات بسیار سخت است زیرا باید با بازیکنانشان صحبت نمایند تا آنها خود را از پیش برنده در این ملاقات نبینند.

بیانی در سرانجام اعلام نمود: استقلال فرایند خوبی را در پیش گرفته، امیدوارم این تیم بتواند با حمایت هوادارانش در ملاقاتهای آینده، پیروز و در لیگ برتر بار دیگر صدرنشین گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1474

به "استقلال احیاء شده است، مجیدی بهترین تصمیم را در خصوص دانشگر گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال احیاء شده است، مجیدی بهترین تصمیم را در خصوص دانشگر گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید