افرادی که واکسن نمی زنند، باید مدام تست بدهند

به گزارش مالکوم، کارمندان و دانشجویان دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا خواستار شفاف سازی این دانشگاه پیرامون روبرو با کووید-19، تست ابتلا کرونا و آموزش مجازی شدند.

افرادی که واکسن نمی زنند، باید مدام تست بدهند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ان بی سی نیوز، در حال حاضر، یک ماه از بازگشت دانشگاه بریتیش کلمبیا به آموزش حضوری گذشته و این دانشگاه در حال سپری کردن ترم پاییزی است.

گفته شده تزریق واکسن برای هیچ کدام از اساتید، دانشجویان و کارمندان این دانشگاه اجباری نیست و از طرفی، اعلان های مواجهه با کووید-19 در دانشگاه بریتیش کلمبیا به صورت عمومی ارسال نمی شود. به نحوی که دانشجویان نمی توانند به آزمایشات سریع ابتلا کووید-19 در دانشگاه دسترسی پیدا کنند.

به گفته هانا سالیوان دانشجوی معلول مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه بریتیش کلمبیا، عدم وجود آزمایش سریع در محوطه دانشگاه، بر دانشجویان معلول تاثیر بدی می گذارد.

این دانشجو که دارای نقص در سیستم ایمنی بدن خود است، هر روز در کلاس علائم شبیه به ابتلا به کووید-19 را تجربه می کند.

وی مدعی شد که دانشگاه بریتیش کلمبیا برای ارائه خدمات حمایتی از افرادی که مجبور به انزوا هستند و یا از نظر بالینی مشکل دارند، سیاست کثیفی پیش گرفته است.

سه دانشگاه بزرگ کانادایی یعنی بریتیش کلمبیا، ویکتوریا و سایمون فریزر سیاست مشابهی را در برابر واکسیناسیون اعضای خود پیش گرفته اند و اعلام کرده اند که افراد واکسینه نشده، افرادی که واکسیناسیون آنها کامل نشده وافرادی که شرایط واکسیناسیون خود را اعلام نمی کنند، باید به طور منظم آزمایش های سریع ابتلا به کووید-19 بدهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آذر 1400 بروزرسانی: 7 آذر 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1793

به "افرادی که واکسن نمی زنند، باید مدام تست بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افرادی که واکسن نمی زنند، باید مدام تست بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید