افشاگری کرونایی خیابانی ، درخواست 30 میلیون تومانی سلبریتی ها برای حضور در تلویزیون

به گزارش مالکوم، جواد خیابانی اعتراف کرد بعضی هنرمندان و ورزشکاران برای شرکت کردن در برنامه های آگاهی بخش تلویزیون درباره کرونا 30 میلیون تومان پول درخواست نموده اند.

افشاگری کرونایی خیابانی ، درخواست 30 میلیون تومانی سلبریتی ها برای حضور در تلویزیون

به گزارش مالکوم، خیابانی که چند روز است اجرای برنامه پویش #به-توان-ما را در شبکه سه با موضوع بحران کرونا بر عهده گرفته، با دل پردرد درباره درخواست های نامعقول بعضی چهره های مشهور برای حضور در این برنامه افشاگری کرد.

او در برنامه ای که مهمانش علیرضا حیدری، کشتی گیر پیشکسوت و کارآفرین امروز بود رو به دوربین گفت: ما تماس می گیریم با بعضی ورزشکاران و هنرمندان و کسانی که به لطف همین مردم معروف و مشهور شده اند، بیایند در برنامه با مردم درباره کرونا حرف بزنند. رقم هایی می گویند که عجیب و غریب است.

خیابانی ادامه داد: یکی شان می گفت من نرخم 30 میلیون است و نرخم را نشکنید. ما از این پول ها نداریم بدهیم. بروید در برنامه هایی که 30 میلیون به شما می دهند. نوش جان تان.

این شاید نخستین بار باشد که روی آنتن زنده تلویزیون درباره پول دریافت سلبریتی ها برای حضور در برنامه ها افشاگری می گردد. پیش تر گزارش های رسانه ها درباره این رسوایی با واکنش های سرد مدیران ارشد تلویزیون روبه رو شده بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 801

به "افشاگری کرونایی خیابانی ، درخواست 30 میلیون تومانی سلبریتی ها برای حضور در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری کرونایی خیابانی ، درخواست 30 میلیون تومانی سلبریتی ها برای حضور در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید