انهدام مقر گروهک های ضد انقلاب در کردستان عراق

به گزارش مالکوم، معاون عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: رزمندگان قرارگاه حمزه در پاسخ به شرارت ها، مقر گروهک های ضد انقلاب در منطقه کردستان عراق را طی سلسله عملیات های متعدد هدف قرار دادند.

انهدام مقر گروهک های ضد انقلاب در کردستان عراق

به گزارش مهر، سردار خلیل زاده در خصوص جزئیات این عملیات از مأیوس شدن آمریکایی ها با انهدام کامل تیم های تروریستی در مرز های شمال غرب کشور طی سال های گذشته خبر داد و افزود: از سال گذشته ایادی استکبار با طرق مختلف ایجاد ناامنی در مرز های کشورمان را در دستور کار خود قرار داده اند.

وی با بیان اینکه اقتدار نیرو های مسلح در مقابله مؤثر با گروهک های تروریستی ضد انقلاب باعث شد تا آن ها نتوانند به صورت نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند، افزود: استکبار جهانی با سازمان دهی هسته ها و اعزام عناصر وابسته خود به داخل کشور نقشه شوم ترور افراد انقلابی را در دستور کار خود قرار داده اند.

معاون عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) ادامه داد: عملیات اخیر سپاه در پاسخ به شرارت ضد انقلاب در انجام یک مورد ترور در استان کردستان بود.

وی افزود: در عملیات های چند روز اخیر مقر ضد انقلاب کاملاً منهدم شد و علاوه بر این تعدادی از گروهک های تروریستی نیز که در جدار مرزی کشور ترکیه و کشورمان با هدف ایجاد اختلاف مستقر شده بودند هدف قرار گرفتند.

سردار خلیل زاده با اشاره به اینکه نیرو های لشکر 3 قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) این ارتفاعات سخت مرزی را در مرز کشور ترکیه با ایران کاملاً پوشش داده و محاصره کرده بودند افزود: نیرو های این لشکر مناطق مورد نظر را نیز پاکسازی کرده و محل استقرار اشرار ضد انقلاب را به صورت کامل منهدم کردند.

وی با بیان اینکه در این عملیات نیز اشرار ضد انقلاب تلفات قابل ملاحظه ای داشتند و تجهیزات زیادی از جمله مواد منفجره از مقر آن ها کشف شد، اضافه کرد: در حال حاضر نیز نیرو های این قرارگاه در مرز های شمالغرب کشور مستقر هستند و دشمنان بدانند خط قرمز ما امنیت کشور و مردم عزیز ایران اسلامی است.

معاون عملیات قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) گفت: پیام ما به عناصر وابسته گروهک های ضد انقلاب این است که اگر شرارت های خود را ادامه دهند مقر ضد انقلاب در آن سوی مرز مورد هدف حملات توپ خانه ای سپاه قرار خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1138

به "انهدام مقر گروهک های ضد انقلاب در کردستان عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انهدام مقر گروهک های ضد انقلاب در کردستان عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید