خبرنگاران بزرگراه تبریز - سهند به زودی افتتاح می گردد

به گزارش مالکوم، تبریز- خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح اتوبان تبریز- سهند در 26 آذرماه امسال اطلاع داد.

خبرنگاران بزرگراه تبریز - سهند به زودی افتتاح می گردد

جواد رحمتی روز سه شنبه در جلسه شورای مسکن استان آذربایجان شرقی اضافه نمود: عملیات اجرایی تعدادی از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید سهند نیز همزمان با افتتاح اتوبان شروع خواهد شد.

وی با اشاره به اولویت های استان در اجرای طرح اقدام مسکن ملی گفت: خوشبختانه روحیه بسیار خوبی در بین متولیان امر استانی وجود دارد و امیدواریم بتوانیم با مسکن دار کردن افراد نیازمند و صاحب مسکن به دغدغه مهم تعدادی از اقشار جامعه خاتمه دهیم.

وی با اشاره به آخرین شرایط اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان گفت: نزدیک به 54 هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند که پس از پایش های لازم و تطبیق شرایط متقاضیان با شرایط مندرج در بخشنامه های ابلاغی، 21 هزار نفر مشمول استفاده از مزایای این طرح شده اند که سایر فرآیندهای لازم در حال اجراست.

در این جلسه، واگذاری ساخت واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در شهر سهند به پیمانکاران، مشروط به برگزاری 2 مناقصه در روزنامه تصویب شد.

بزرگراه تبریز ـ سهند با 22 کیلومتر در 2 قطعه و به صورت چهار بانده اجرا شده است که ساخت قطعه اول آن به طول هفت کیلومتر از سمت شهر جدید سهند از سال 89 و قطعه دوم آن با 15 کیلومتر طول از سمت تبریز در سال 90 شروع شده است.

با بهره برداری از این بزرگراه زمان سفر در این راستا به 10 دقیقه کاهش می یابد.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1270

به "خبرنگاران بزرگراه تبریز - سهند به زودی افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بزرگراه تبریز - سهند به زودی افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید