خبرنگاران 2700 متقاضی مسکن ملی در آذربایجان غربی نسب به واریز وجه اقدام کردند

به گزارش مالکوم، ارومیه- خبرنگاران- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: از سه هزار و 338 نفر از متقاضیان مسکن ملی که در بانک عامل افتتاح حساب نموده اند، 2 هزار و 703 نفر نسبت به واریز وجه اقدام نموده و ثبت نام آنها قطعی شده است.

خبرنگاران 2700 متقاضی مسکن ملی در آذربایجان غربی نسب به واریز وجه اقدام کردند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

سیدمحسن حمزه لو روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با بیان اینکه این تعداد در مجموع هزار و 60 میلیارد و 677 میلیون ریال وجه مورد احتیاج را واریز نموده اند گفت: تمام متقاضیان در مرحله نخست ثبت نام باید 400 میلیون ریال واریز نمایند تا مراحل ساخت و ساز مسکن ملی در استان شروع گردد.

وی افزود: از 31 هزار و 928 متقاضی تاییدشده ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، تا به امروز 6 هزار و 328 متقاضی نسبت به بارگذاری مدارک و احراز شرایط ثبت نام اقدام نموده و این فرآیند را تکمیل نموده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 41 هزار و 174 متقاضی مسکن ملی در این استان وجود داشت که افراد تایید شده بعد از دریافت پیامک از سامانه اقدام ملی مسکن با مراجعه به بخش پیگیری در سایت https://tem.mrud.ir نسبت به ارائه و تکمیل مدارک مورد احتیاج اقدام کردند.

وی گفت: هم اینک عملیات اجرایی 6 هزار و 573 واحد مسکن ملی نیز شروع شده و در حال اجرا است.

استفاده نکردن از تسهیلات مسکن در سال های پس از انقلاب اسلامی، متاهل بودن، سکونت بیش از پنج ساله در محل مورد تقاضا از جمله مهمترین ملزومات ثبت نام در این طرح به شمار می رود.

طرح اقدام ملی فراوری وعرضه مسکن به منظور احداث 400 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور شروع شد که از این تعداد سهم آذربایجان غربی نزدیک به 21 هزار واحد است.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1216

به "خبرنگاران 2700 متقاضی مسکن ملی در آذربایجان غربی نسب به واریز وجه اقدام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 2700 متقاضی مسکن ملی در آذربایجان غربی نسب به واریز وجه اقدام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید