دورخیز آزادکار سنگین وزن برای درخشش در تورنمنت ایتالیا

به گزارش مالکوم، به گزارش خبرنگاران، کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با توجه به برنامه های مدون این تیم و رویدادهای پیش رو تصمیم گرفت سه آزاد را به مسابقات بین المللی جام ماتئو پلیکونه ایتالیا اعزام کند. مسابقاتی که طی روزهای 14 تا 17 اسفندماه در شهر رم برگزار می گردد و قرار است بهنام احسان پور، علیرضا کریمی و امین طاهری در اوزان 65، 97 و 125 این پیکارها به میدان بروند.

دورخیز آزادکار سنگین وزن برای درخشش در تورنمنت ایتالیا

به همین دلیل امین طاهری به عنوان مدعی سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد در حاشیه تمرینات اردوی تیم ملی به خبرنگاران گفت: این تورنمنت بین المللی اهمیت زیادی برای من و همچنین کادر فنی دارد چراکه مطمئناً آزادکاران نامدار و عظیمی در سنگین وزن در آن حضور خواهند داشت. به خصوص مدعیان عنوان دار گرجستان و ترکیه که قطعاً کشتی دریافت با آنها به عنوان رقبای مطرح خارجی برای من بسیار سازنده و مثبت است.

آزادکار وزن 125 کیلوگرم اردوی تیم ملی کشتی با بیان اینکه هدف اصلی اش کسب مدال جهانی و المپیک است ادامه داد: خوشبختانه هم اکنون فرصت خوبی به دست آمده تا بتوانم در تورنمنت ایتالیا با حریفان عظیم و باتجربه سرشاخ بشوم و خودم را برای حضور در میادین مهم پیش رو محک بزنم.

طاهری با اشاره به اهمیت برگزاری رقابتهای انتخابی گفت: مطمئناً برگزاری مسابقات انتخابی می تواند انگیزه را در کشتی گیران حفظ نموده و آن را بالا ببرد. خوشبختانه نگاه فدراسیون کشتی به این موضوع بسیار جدی و عدالت محور است و طی چند ماه گذشته شاهد برگزاری انتخابی تیم ملی بودیم. بدیهی است با برگزاری انتخابی تیم ملی دیگر هیچ بحث و شبهه ای در بین اهالی کشتی باقی نمی ماند و در نهایت هر کشتی گیری که زحمت کشیده و بهتر از همه بوده به دوبنده تیم ملی می رسد.

وی در مورد تمرینات اردوی تیم ملی کشتی آزاد نیز گفت: چهارمین اردوی ما به تازگی آغاز شده که خوشبختانه در سه اردوی قبلی، تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. من هم نسبت به اردوهای قبلی با میزان آمادگی بیشتری در اردوی اخیر تمرین می کنم و امیدوارم بتوانم روز به روز به آمادگی ایده آل نزدیکتر شوم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1397

به "دورخیز آزادکار سنگین وزن برای درخشش در تورنمنت ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دورخیز آزادکار سنگین وزن برای درخشش در تورنمنت ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید