رشید مظاهری: عده ای در استقلال می خواهند مرا مقابل طرفداران قرار دهند خبرنگاران

به گزارش مالکوم، رشید مظاهری، دروازه بان تیم استقلال به خبرورزشی گفت: واقعاً نمی دانم چرا انقدر هجمه علیه من به وجود آوردند، مگر من چه کاری کردم که باید از هرطرف فشار تحمل کنم.

رشید مظاهری: عده ای در استقلال می خواهند مرا مقابل طرفداران قرار دهند خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در هیاهوی انتخابات فدراسیون فوتبال خبری از تمرین استقلال منتشر شد مبنی بر اینکه رشید مظاهری بعد از درگیری با یکی از اعضای کادر فنی قهر و تمرین را ترک کرد. پیگیری های ما نشان داد رشید به دلیل مصدومیت کمر و برای دریافت MRI راهی بیمارستان شد. بعد از انتشار رسید پذیرش رشید در بیمارستان عرفان سعید عزیزیان مربی گلرهای استقلال طی مصاحبه ای گفت از رفتار رشید مظاهری در تمرین و قهر او تعجب نموده است.

رشید مطاهری در همین رابطه گفت: مدت هاست کمر درد دارم و در تیم همه از این موضوع خبر دارند. حتی پزشکان تیم می توانند شهادت دهند در بازی با آلومینیوم با آمپول بازی کردم. سعی کردم با دارو و همچنین فیزیوتراپی و آب درمانی با این درد مدارا کنم و به استقلال یاری کنم. اگر دردم را پنهان کنم در بازی گل بد بخورم همین آقایان مرا مقصر باخت جلوه می دهند. متاسفانه طی روزهای اخیر به دلیل تمرین روی چمن مصنوعی درد کمرم چند برابر شد و شرایط تمرین نداشتم. به کادر فنی و پزشکی گفتم بگذارید به بیمارستان بروم تا MRI بگیرم. با اجازه کادر فنی این کار را انجام دادم ولی وقتی در بیمارستان بودم متوجه شدم گفتند رشید قهر نموده است.

بعد هم سعید عزیزیان مصاحبه کرد و گفت از رفتار رشید تعجب کردم. می خواهم به آقای عزیزیان بگویم لطفا به طرفداران شرح دهد دقیقا من چه حاشیه ای درست کردم. چه کار خلافی انجام دادم. می دانم این حرف ها از کجا آب می خورد. طرفداران هم متوجه می شوند چه کسانی برای تیمشان حاشیه ایجاد می نمایند. تا الان هیچ حاشیه ای درست نکردم ولی طرفداران بدانند نمی توانم چشمم را به روی خیلی مسائل ببندم. کاری به ماندن یا رفتن کسی ندارم من بازیکن استقلال هستم و هروقت بازی کنم با تمام وجود کار خواهم کرد.

عده ای در استقلال می خواهند مرا مقابل طرفداران قرار دهند ولی آن ها باهوش تر از این حرف ها هستند.

ابتدا گفتند به خاطر پول قهر کردم ولی دیدند که چند روزی حالت تهوع و سر درد داشتم حتی مدارک پزشکی هم موجود است. الان هم گفتند از تمرین قهر کردم درحالی که برای درمان درد کمرم به بیمارستان رفته بودم. واقعا نمی دانم چرا انقدر هجمه علیه من به وجود آوردند مگر من چه کاری کردم که باید از هرطرف فشار تحمل کنم. من که همواره با جان و دل برای استقلال کار کردم. البته نمی خواهم منتی بگذارم وظیفه ام را در قبال طرفداران انجام دادم. همینجا هم اعلام می کنم هروقت خواستند برای تیم بازی می کنم اگر هم نخواهند برای موفقیت استقلال دعا می کنم.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1440

به "رشید مظاهری: عده ای در استقلال می خواهند مرا مقابل طرفداران قرار دهند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشید مظاهری: عده ای در استقلال می خواهند مرا مقابل طرفداران قرار دهند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید