رقبای احتمالی استقلال در صورت صعود؛ دربی، الهلال، الوحده یا همنام تاجیک

به گزارش مالکوم، استقلال برای صعود از این گروه، فقط یک راه دارد؛ بردن تیم عراقی مانند بازی رفت.

رقبای احتمالی استقلال در صورت صعود؛ دربی، الهلال، الوحده یا همنام تاجیک

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تراکتور در آخرین بازی اش با 2 گل الشارجه صدرنشین را برد و النصر عربستان هم پیروز به شکست دادن السد شد تا تیمهای خطیبی و ژاوی، 10 امتیازی شوند.

حالا استقلال برای صعود از این گروه، فقط یک راه دارد؛ بردن تیم عراقی مانند بازی رفت تا در سرانجام مرحله گروهی 11 امتیازی گردد و بالاتر از تراکتور و السد 10 امتیازی به عنوان یکی از 3 تیم برتر دوم، به مرحله بعدی صعود کند. مساوی با الشرطه یعنی استقلال 9 امتیازی و باخت یعنی استقلال 8 امتیازی که در هر دو صورت، آنها را ضعیف ترین تیم دوم گروه های 5گانه می نماید و باعث می گردد از دور بازیها کنار بروند. استقلال درصورتی صدرنشین گروهش می گردد که ببرد و الدحیل نبرد ولی اگر تیم قطری برنده گردد، استقلال به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی خواهد شد.

با فرض صعود استقلال از این گروه، حریف تیم مجیدی در مرحله بعدی چه تیمی خواهد بود؟ 10 حالت مختلفی که جدول مشخص نموده است، نام حریف استقلال را از پرسپولیس و الوحده امارات تا الهلال عربستان و همنام تاجیکستانی متغیر می نماید.

السد همین حالا تفاضل گل کمتری نسبت به تراکتور دارد و با توجه به احتمال بالای برد الهلال و استقلال تاجیکستان حذف شده پس 2D یعنی تیم دوم گروه دوم جایی در مرحله بعدی ندارد. از طرف دیگر، الوحده 13 امتیازی قطعا راهی مرحله بعدی شده پس یکی از تیمهای دوم صعودنموده 2E است.

اگر هر دو تیم گروه سوم (گروه استقلال) راهی مرحله بعدی شوند، باید احتمالاتی را آنالیز کرد که 2C در آنها باشد. در صورت اول شدن استقلال و صعود 2 تیم از این گروه، پرسپولیس یا الوحده حریف استقلال می شوند؛ پرسپولیس در صورتیکه تیم دوم گروه اول راهی مرحله بعد گردد و الوحده در صورتیکه تیم دوم گروه دوم صعود کند. احتمال دومی البته بسیار کم است برخلاف اولی. اگر استقلال در گروهش دوم گردد، در مرحله بعدی باید با تیم صدرنشین گروه اول ملاقات کند که فعلا استقلال تاجیکستان است با 10 امتیاز و به دلیل برد رودررو برابر الهلال 10 امتیازی.

اگر هر دو تیم گروه استقلال راهی مرحله بعدی نشوند و تنها یک تیم از گروه سوم صعود کند، حریف مرحله بعدی اش تیم دوم گروه اول است یعنی یکی از بین استقلال تاجیکستان و الهلال عربستان که به احتمال خیلی زیاد، دومی یعنی تیم عربستانی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1545

به "رقبای احتمالی استقلال در صورت صعود؛ دربی، الهلال، الوحده یا همنام تاجیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقبای احتمالی استقلال در صورت صعود؛ دربی، الهلال، الوحده یا همنام تاجیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید