سوانح رانندگی در استان مرکزی 6 قربانی گرفت، 7 تن مصدوم شدند

به گزارش مالکوم به نقل از پایگاه پلیس، محمد خلجی گفت: سه حادثه رانندگی برون شهری طی شبانه روز گذشته در مسیرهای ساوه - تهران، اراک - توره و یکی از روستاهای توره و دو حادثه رانندگی شهری در هندودر شهرستان شازند و اراک، شش تن را قربانی کرد.

سوانح رانندگی در استان مرکزی 6 قربانی گرفت، 7 تن مصدوم شدند

وی اعلام نمود: حادثه رانندگی مسیر ساوه - تهران بر اثر برخورد یک دستگاه پژو آر-دی با یک دستگاه پراید رخ داد که در پی آن یکی از سرنشینان خودروی پراید فوت کرد و راننده و دیگر سرنشین نیز مجروح شدند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را رعایت نکردن حق تقدم از سوی خودروی پراید نسبت به پژو آر-دی اعلام نموده اند.

خلجی اضافه نمود: حادثه رانندگی مسیر اراک - توره نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو 206 به وقوع پیوست که به دنبال آن راننده و یکی از سرنشینان در دم جان سپردند و یکی از سرنشینان نیز مجروح شد.

وی علت این حادثه رانندگی را رعایت نکردن فاصله عرضی از سوی راننده در حین سبقت اعلام نمود.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: حادثه رانندگی دیگر در یکی از روستاهای شهرستان شازند نیز بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت رخ داد که در پی آن یکی از موتورسیکلت سواران به علت شدت جراحات وارده جان سپرد و سه ترک نشین مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

خلجی اعلام نمود: علت این حادثه انحراف به چپ یکی از موتورسیکلت سوران نسبت به دیگری گزارش گردیده است.

وی گفت: سانحه رانندگی درون شهری ورودی شهر هندودر شهرستان شازند نیز بر اثر برخورد یک دستگاه وانت پیکان با تیر چراغ برق رخ داد که راننده این خودرو پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و دو سرنشین این خودرو نیز مجروح شدند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: حادثه رانندگی دیگر درون شهری این استان نیز بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با عابر پیاده در 30 متری میقان اراک به وقوع پیوست که در این سانحه عابر پیاده جان خود را از دست داد.

خلجی گفت: علت هر دو حادثه درون شهری این استان توسط کارشناسان پلیس راهور در حال آنالیز است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 40

به "سوانح رانندگی در استان مرکزی 6 قربانی گرفت، 7 تن مصدوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوانح رانندگی در استان مرکزی 6 قربانی گرفت، 7 تن مصدوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید