تور ارزان روسیه: صادرات روزانه 27 تا 40 کانتینر کیوی گیلان به روسیه و اوراسیا

به گزارش مالکوم، خبرنگاران/گیلان معاون امور گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: کیوی گیلان کاملا سالم است و روزانه بین 27 تا 40 کانتینر های 20 تنی کیوی از گیلان به روسیه و اوراسیا صادر می گردد.

تور ارزان روسیه: صادرات روزانه 27 تا 40 کانتینر کیوی گیلان به روسیه و اوراسیا

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

علی موسوی در گفت و گو با خبرنگاران از افزایش ده درصدی فراوری کیوی در گیلان خبرداد و گفت: پیش بینی می گردد، سال جاری 220 هزار تن کیوی از باغات استان برداشت گردد.

وی اضافه کرد: کیوی گیلان کاملا سالم است و امروز 27 کامیون و تریلی حامل کیوی از گیلان به روسیه صادر شده است.

موسوی با بیان اینکه گاهی روزانه 40 کانتینر کیوی از گیلان به روسیه صادر می گردد، اظهار داشت: هر روز صادرات کیوی گیلان به کشورهای اوراسیا نیز انجام می گردد.

معاون امور گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: کیوی های گیلان آلودگی به جای مانده از سموم ندارند و کامیون حامل کیوی که از هند برگشت خورده است، ابتدا از کشورمان به امارات رفته که فاقد قرنطینه است و سپس از امارات به هند رفته است و به این ترتیب شائبه ایجاد شد.

وی با بیان اینکه تا به امروز بیش از 42 هزار تن کیوی گیلان به دیگر کشورها از جمله روسیه صادر شده است، اضافه کرد: 10 تا 12 روز دیگر مرز هند نیز باز می گردد.

موسوی با بیان اینکه تمام محموله هایی که می فرستیم از مبدا گواهی بهداشت برای آن صادر می گردد، توضیح داد: علاوه بر هند و روسیه، کشورهای ازبکستان، دبی، ترکیه و ...از مشتری های مهم کیوی گیلان محسوب می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1400 بروزرسانی: 29 بهمن 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1881

به "تور ارزان روسیه: صادرات روزانه 27 تا 40 کانتینر کیوی گیلان به روسیه و اوراسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: صادرات روزانه 27 تا 40 کانتینر کیوی گیلان به روسیه و اوراسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید