لیگ نوزدهم باید به اتمام برسد، استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند

به گزارش مالکوم، سعید لطفی در گفتگو با خبرنگاران گفت: ویروس کرونا یک چالش دنیای است و فوتبال دنیا را مثل خیلی از رویدادهای دیگر تحت تأثیر خود قرار داده است. منطقی ترین تصمیم همین است که الان اتخاذ شده. یعنی تعطیلی مسابقات تا زمان فروکش کردن این بحران بزرگ. چون فلسفه ورزش سلامتی انسان هاست و این ورزش نه تنها به سلامتی انسان ها کمک نمی کند، بلکه سلامت و حتی جان انسان ها را هم به خطر می اندازد.

لیگ نوزدهم باید به اتمام برسد، استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند

پیشکسوت فوتبال در خصوص سرنوشت لیگ نوزدهم نیز بیان داشت: معتقدم هر زمان که ویروس کرونا فروکش کرد باید لیگ نوزدهم ادامه پیدا کند و نتایج بازی های این لیگ در زمین مسابقه تعیین شود. اگر غیر از این باشد همه تیم ها معترض خواهند شد.

وی افزود: لیگ بیستم معنا پیدا نمی کند مگر آنکه ابتدا لیگ نوزدهم به سرانجام برسد. هر زمان شرایط تمرین و مسابقه فراهم شد باید قدری فشرده بازی ها دنبال شود و از آن طرف هم بازی های فصل بعد قدری دیرتر آغاز شود و مسابقات آن اندکی فشرده تر شود تا با گذشت زمان این زمان از دست رفته جبران شود.

ملی پوش پیشین فوتبال با اشاره به داغ شدن دوباره تنور خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس گفت: باز هم مثل همیشه و مثل همه سالهای گذشته این اتفاق نخواهد افتاد. ما عادت کردیم هر از گاهی تنور خصوصی سازی را داغ کنند و باز هم آب ها از آسیاب بیفتد و روال استقلال او پرسپولیس همین باشد.

مدافع پیشین استقلال گفت: البته شاید باید به دولت هم حق داد که این دو باشگاه را از نظارت مستقیم یا غیر مستقیم خود خارج نکند. این دو باشگاه روی هم می توانند همه ایران را تحت تأثیر خود قرار داده و حتی شاید بتوانند در معادلات سیاسی هم تأثیر گذار باشند. حتی اگر استقلال و پرسپولیس خصوصی هم بشوند باز هم باید به صورت غیر مستقیم زیر نظر دولت اداره شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 889

به "لیگ نوزدهم باید به اتمام برسد، استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ نوزدهم باید به اتمام برسد، استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید