مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها امشب، 6 دی ماه سرانجام می یابد

به گزارش مالکوم، مهلت ثبت نام در مرحله پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی دوره بهمن ماه سال 1399 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، امشب، ششم دی خاتمه می پذیرد.

مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها امشب، 6 دی ماه سرانجام می یابد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مهلت ثبت نام پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) برای نوبت بهمن ماه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، تا سرانجام امروز 6 دی ماه 99 ادامه دارد.

با توجه به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیل (معدل کتبی دیپلم) صورت خواهد گرفت؛ لذا همه متقاضیان (دیپلمه های نظام آموزشی 3-3-6، نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی، نظام قدیم چهارساله دبیرستان و همچنین دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی باشند) باید معدل کل و یا معدل کتبی خود را به صورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند.

همچنین متقاضیان دیپلم فنی و حرفه ای و یا کاردانش نظام آموزشی جدید 3-3-6 و دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند و فاقد معدل کتبی دیپلم هستند، باید معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً در بند 16 تقاضانامه اینترنتی ثبت نام درج نمایند.

پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری به وسیله پیغام کوتاه ارسال می گردد. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری به وسیله پیغام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین شرایط درخواست خود آگاه شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1329

به "مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها امشب، 6 دی ماه سرانجام می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها امشب، 6 دی ماه سرانجام می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید