پروتکل یک ساله کمیسیون مشترک ایران و چین امروز امضا می گردد

به گزارش مالکوم، خبرنگاران: رئیس اتاق مشترک ایران و چین دلیل حضور وزیر بازرگانی چین در صدر هیئت رسمی این کشور را امضای پروتکل کمیسیون مشترک دو کشور خاطرنشان کرد و گفت: 10 روز آینده تیم 15نفره ای از بخش خصوصی چین به ایران سفر می نماید.

پروتکل یک ساله کمیسیون مشترک ایران و چین امروز امضا می گردد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

اسدالله عسگراولادی در گفت وگو با خبرنگار مالی خبرنگاران، در خصوص دلیل حضور هیئت عالی رتبه چین در ایران گفت: این هیئت رسمی بوده و از بخش خصوصی این کشور کسی در آن حضور ندارد. وزیر بازرگانی این کشور با تعدادی از افراد دولتی به ایران سفر نموده اند تا در کمیسیون مشترک سالیانه بین دو کشور شرکت نمایند.

وی با اشاره به دیدار این تیم عالی رتبه و رسمی کشور چین با وزیر اقتصاد ایران، گفت: عصر امروز این دیدار انجام می گردد و پروتکل کمیسیون مشترک بین دو کشور امضا خواهد شد تا برنامه یک سال آینده برای توسعه مناسبات بین دو کشور را برنامه ریزی نمایند.

رئیس اتاق مشترک ایران و چین، از سفر هیئت بخش خصوصی کشور چین به ایران طی دو روز آینده اطلاع داد و گفت: سمیناری برای هیئت در نظر گرفته شده و تعدادی از کارآفرینان ایران نیز حضور خواهند داشت. این هیئت برای انجام سه کار سرمایه گذاری، صادرات ایران به چین و به عکس آن به ایران سفر می نمایند.

به گزارش خبرنگاران، دو روز گذشته یک تیم رسمی از کشور چین به ریاست وزیر بازرگانی این کشور وارد ایران شده و عصر امروز نیز ساعت 6 با وزیر اقتصاد و دارایی ایران در زمینه تجارت بین دو کشور دیدار خواهند داشت.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 400

به "پروتکل یک ساله کمیسیون مشترک ایران و چین امروز امضا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل یک ساله کمیسیون مشترک ایران و چین امروز امضا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید