کاخ سفید گزارش دموکرات ها را فریبکارانه خواند

پس از انتشار گزارش رسمی کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا، کاخ سفید بلافاصله واکنش نشان داد و نتایج تحقیقات در این پرونده را فریب کارانه خواند.

کاخ سفید گزارش دموکرات ها را فریبکارانه خواند

به نقل از خبرگزاری رویترز، استفانی گریشام، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای بیان نمود، نتایج تحقیقات این پفراینده تاکید کرد که هیچ مدرکی علیه رئیس جمهوری وجود ندارد.

در بیانیه کاخ سفید آمده است: این گزارش تنها سرخوردگی و یاس دموکرات ها را منعکس می کند و آنچه از این متن بر می آید به مانند عبارات متناقض و سردرگم یک وبلاگ نویس سطح پایین است که می کوشد چیزی را که وجود ندارد، اثبات کند.

طبق این بیانیه، این گزارش هیچ ادله ای مبنی بر اقدام غیرقانونی رئیس جمهوری ارائه نکرده و آدام شف، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا یک فرایند جعلی یک جانبه را هدایت می کند.

این موضع گیری در واکنش به گزارش منتشر شده از سوی کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا ناظر بر تحقیقات پفراینده استیضاح دونالد ترامپ است.

این گزارش رئیس جمهوری را به تعدی از اختیارات و عمل به منظور منافع سیاسی شخصی متهم کرده است.

این گزارش قرار است پس از تصویب در کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان برای آغاز فرایند حقوقی پفراینده و بررسی واقعیت های ادعا شده جهت توجیه طرح رسمی اتهام علیه رئیس جمهوری تسلیم کمیته قضایی مجلس شود.،ایسنا

بیشتر بخوانید،احمق مفید لقبی که یک سناتور به ترامپ داد

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 30 دی 1398 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 606

به "کاخ سفید گزارش دموکرات ها را فریبکارانه خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید گزارش دموکرات ها را فریبکارانه خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید