کیانی: دوست دارم هر بازی یک نفر کاپیتان باشد

به گزارش مالکوم / مهدی کیانی، بازیکن سپاهان در باره بازی تیمش مقابل پیکان می گوید:ما از دقیقه یک تا 90 تمرکز خوبی داشتیم. می دانستیم با تیم خوبی بازی داریم و می دانستیم که این تیم بسته بازی می نماید. پیکان هفته قبل سه گل به سایپا زد ولی مقابل ما موقعیتی به دست نیاوردند واین نشان می دهد که تیم ما ساختار بسیار خوبی در بخش دفاعی دارد. اگر توپ های نیمه اول گل می گشت می توانستیم با دو سه اختلاف بازی ها را ببریم، چون تیم آنها باز می گشت. در بین نیمه هم سعی کردیم با صحبت های آقای قلعه نویی با تمرکز بیشتری وارد زمین شویم ولی در نهایت نتوانستیم گل بزنیم ولی دیگر نباید اشتباه کنیم و امتیازات بازی های خانگی را از دست بدهیم. اگر تیمی بخواهد قهرمان گردد باید امتیارات بازی های خانگی را جمع کند. اگر بازی صنعت نفت را هم دیده باشید، می توانستیم بازی را ببریم ولی نگشت. اما امیدوارم دیگر این اشتباهات را تکرار نکنیم و امتیاز بازی های خانگی را بگیریم.

کیانی: دوست دارم هر بازی یک نفر کاپیتان باشد

او در باره کاپیتانی سپاهان حرفهایی دارد:من اصلا دنبال بازوبند نبودم و اگر دنبال این موضوع بودم تراکتورسازی می ماندم و با هر شرایطی کار می کردم ولی خسته گردیده بودم و دوست داشتم از آن شرایط دور باشم و خدا دوستم داشت که به تیمی بزرگی مثل سپاهان آمدم. آقای پاپی و دو سه نفر دیگر از بزرگان و قدیمی های سپاهان هستند. وظیفه می دانم که وقتی هستند من بازوبند را نبندم. بازوبند سپاهان را بستن افتخار بزرگی است ولی خدا شاهد است که من فقط و فقط نیتم کمک کردن به تیم است و دوست دارم هر بازی یک نفر بازوبند را ببندد. از همه بچه ها در این سه بازی تشکر می کنم که به نحو احسن کوشش می نمایند.

کیانی اشاره ای به دربی اصفهان دارد: این هفته بازی بسیار سختی داریم که امتیازهایش از نان شب برایمان واجب تر است. بعد از بازی با پیکان ما دو بازی دیگر در اصفهان داریم که باید امتیاز بگیریم. بچه ها هم می دانند و مربی بزرگی هم بالای سر تیم ما است. امیدوارم در این مسابقه هر کسی بهتر بازی می نماید و می جنگد و بازی با طراوات تری انجام می دهد، برنده گردد.

منبع: iran-varzeshi.com
انتشار: 5 شهریور 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 10

به "کیانی: دوست دارم هر بازی یک نفر کاپیتان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیانی: دوست دارم هر بازی یک نفر کاپیتان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید