گاردین: شهروندان آمریکا به دلیل سطح بهداشت حق دارند از کرونا در هراس باشند!

به گزارش مالکوم، طبق گفته کارشناسان بهداشت آمریکا نیمی از پرستاران از وجود تجهیزات بهداشتی مناسب و کافی مطمئن نیستند؛ گاردین دراین باره نوشت: کارشناسان بهداشت آمریکا اعتقاد دارند با توجه به شرایط بهداشت و امکانات، شهروندان آمریکا حق دارند از کرونا در هراس باشند.

گاردین: شهروندان آمریکا به دلیل سطح بهداشت حق دارند از کرونا در هراس باشند!

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه مالکوم پویا؛ هراس نسبت به ویروس کرونا در آمریکا به روشهای افراطی بروز نموده است؛ بازار سهام آمریکا به طور گسترده ای در حال نوسان است و در فروشگاه های آمریکا، مواد ضدعفونی کننده و اقلام بهداشتی در دسترس نیست و خیابان های محله چینی ها در آمریکا خالی شده است.

اما هراس بزرگتر، شرایط بهداشت و امکانات موجود برای رسیدگی به مبتلایان است که باعث شده مردم این کشور با ترس روبرو شوند.

پایگاه خبری گاردین در گزارشی نوشت، کارشناسان بهداشت آمریکا اعتقاد دارند که با توجه به شرایط بهداشت و امکانات، شهروندان آمریکا حق دارند که در هراس باشند.

کارشناسان آمریکایی از عدم هماهنگی بین سیستم بهداشت آمریکا و مردم سخن گفتند؛ کارشناسان می گویند عدم آموزش و هماهنگی نگران کننده ای وجود دارد و این سیستم به طور کلی احتیاج دارد تا بتواند ارتباط مؤثرتری برقرار کند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای آمریکا (CDC) دستورالعمل هایی را برای بیمارستان ها و متخصصان مراقبت های بهداشتی منتشر نموده است تا از شیوع هر بیماری عفونی دستگاه تنفسی ، از جمله کروناویروس جلوگیری کند اما به گفته بعضی از پرستاران و پزشکان آمریکایی، آموزش و اطلاع رسانی به موقع انجام نشده است.

با آنالیز و پرسش از 1000 پرستار در بیمارستان های ایالت کالیرفرنیا مشخص شد که 47 درصد از پرستاران مطمئن نیستند که بیمارستان آنها برنامه ای برای جداسازی بیماران مبتلا به کروناویروس داشته باشد!

تقریباً نیمی از پرستاران از وجود تجهیزات بهداشتی مناسب و کافی مانند ماسک و ژل ضدعفونی برای محافظت از کارکنان در صورت افزایش سریع موارد مطمئن نبودند.

کاترین کندی پرستار کالیفرنیایی و دبیر انجمن پرستاران کالیفرنیا در این باره گفت: بسیاری از بیمارستان ها اظهار داشتند که آنها برنامه ای برای پیشگیری دارند اما این طرح هرگز به پرستاران منتقل نشده است؛ اطمینان از اینکه پرستاران از وسایل محافظت کننده مناسب برای برخورد با بیماران مبتلا به کرونا ویروس برخوردار هستند، مهمترین دغدغه است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 777

به "گاردین: شهروندان آمریکا به دلیل سطح بهداشت حق دارند از کرونا در هراس باشند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاردین: شهروندان آمریکا به دلیل سطح بهداشت حق دارند از کرونا در هراس باشند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید