یزدی: برای پیروز شدن پای به میدان گذاشتیم، اولویت ما لیگ برتر است

به گزارش مالکوم، سرمربی تیم استقلال خوزستان می گوید در جام حذفی بیشتر به دنبال بازی دادن به بازیکنانی است که در لیگ برتر شانس کمتری برای بازی کردن دارند.

یزدی: برای پیروز شدن پای به میدان گذاشتیم، اولویت ما لیگ برتر است

به گزارش مالکوم، داریوش یزدی سرمربی تیم استقلال خوزستان پس از پیروزی تیمش در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی مقابل شاهین انزلی اظهار کرد: همه بازی های جام حذفی سخت است و تمام تیم ها در هر سطحی که باشند برای پیروزی به میدان می آیند. ما هم برای پیروز شدن در این بازی پای به میدان گذاشتیم. این بازی می تواند سومین بازی تدارکاتی ما در این مدت محسوب گردد. البته نه اینکه تیم شاهین انزلی حریف تدارکاتی ما باشد چون برنامه ریزی ما 10 روزه بود و قرار بود در روز آخر یک بازی تدارکاتی داشته باشیم که این اتفاق با دیدار ما در جام حذفی مصادف شد.

وی ادامه داد: بچه های ما در این بازی توانستند موارد تاکتیکی را مرور نمایند و بازی ای بود که زیاد به بازیکنان ما فشار وارد نشد.

وی درباره شرایط تیم بعد از شش بازی لیگ برتر گفت: شرایط ما نسبت به بعد از شش بازی لیگ برتر با توجه به آماده سازی که داشتیم بهتر گردیده است. بچه های ما در اختیارمان بودند و توانستیم خوب تمرین کنیم و امیدواریم تا در مسابقات لیگ بهتر باشیم. الویت ما جام حذفی نیست. الویت ما لیگ برتر است و امیدوار هستیم در فرصت های آتی و با انجام بازی هایی که انجام می دهیم، بتوانیم امتیازات لازم را جمع کنیم. ما به لحاظ عددی امتیازی جمع نکردیم ولی به لحاظ کیفیت، امتیاز خوبی داشتیم و این مستلزم این است تا در مسابقات امتیازات بیشتری جمع کنیم تا نماینده شایسته ای برای خوزستان باشیم.

وی ادامه داد: در جام حذفی هر مرحله که بالاتر می رود حساسیتش بیشتر می گردد. این موضوع برای ما صادق است و وقتی یک مرحله بالاتر می رویم انگیزه ما برای صعود به مراحل بالاتر بیشتر می گردد و نگاه مان جدی ترمی گردد اما الویت ما درجام حذفی بازی دادن به بازیکنانی است که فرصت بازی کمتری در لیگ برتر به دست آوردند.

وی در پاسخ به عملکرد داوری گفت: درباره آن نمی توانم صحبت کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 دی 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 43

به "یزدی: برای پیروز شدن پای به میدان گذاشتیم، اولویت ما لیگ برتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدی: برای پیروز شدن پای به میدان گذاشتیم، اولویت ما لیگ برتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید