داوری، نساجی مازندران را وادار به بیانیه نویسی کرد

به گزارش مالکوم، تیم فوتبال نساجی مازندران در آستانه دیدار با استقلال، دست به بیانیه نویسی زد.

داوری، نساجی مازندران را وادار به بیانیه نویسی کرد

فشار هواداران باعث نقصان عملکرد داوران نشودبیانیه نساجی چند ساعت مانده به بازی استقلالباشگاه نساجی مازندران نسبت به داوری دیدار با استقلال در جام حذفی ابراز نگرانی کرد.

در فاصله چند ساعت تا شروع دیدار استقلال و نساجی در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، باشگاه شمالی بیانیه ای را درباره داوری ها منتشر کرد.

در متن بیانیه نساجی آمده است:

باشگاه نساجی مازندران همواره سعی داشته تا از فضاسازی های رسانه ای به دور باشد و هیچکدام از ارکان محترم فدراسیون فوتبال را تحت فشار نگذارد. اما بالطبع مسئولیت در قبال هواداران و مردم عزیز مازندران وظیفه سنگینی به دوش ما گذاشته است تا در این هیاهوی فعلی حقی از تیم محبوب مازندران ضایع نشود.

در هفته های اخیر و طبق نظر کارشناسان اشتباهات داوران موجب شده امتیازات مهمی برای نساجی از دست برود و درخواست ما نظارت دقیق روی عملکرد آنان است؛ به خصوص که رقابت های جام حذفی را هم در پیش داریم و امیدواریم فشار هواداران تیم ها باعث نقصان عملکرد داوران عزیز نشود.

بیشتر بخوانید

شاید اگر موشکافانه تر ببینیم باید عملکرد تیم داوری را دقیق ارزیابی کرد. از کمک داوران محترم و حتی داور چهارم که نقش اصلی و اساسی در برگزاری یک بازی شرافتمندانه را دارند. نباید هیچ تیمی حسرت اشتباهات احتمالی داور را بخورد پس بگذاریم نتیجه در یک میدان شرافتمندانه بدون تاثیرات جانبی شکل بگیرد.

در انتها امیدواریم حضور یک باشگاه خصوصی مانند نساجی در سطح اول فوتبال ایران ارزشمند تلقی شود و رفتار ها به گونه ای نباشند که دلسردی برای سرمایه گذاران به وجود بیاید.

گفتنی است؛ دیدار استقلال ونساجی ساعت 20:30 دوشنبه شب در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 2000

به "داوری، نساجی مازندران را وادار به بیانیه نویسی کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "داوری، نساجی مازندران را وادار به بیانیه نویسی کرد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری، نساجی مازندران را وادار به بیانیه نویسی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید