علم و تکنولوژی

گوگل در سودای تسخیر گوشی های سامسونگ

گوگل و سامسونگ الکترونیکس سرگرم مذاکرات هستند که ممکن است به حضور برجسته تر محصولات گوگل در تلفنهای هوشمند این شرکت کره جنوبی منتهی شود.

1 مهر 1399

اپلیکیشن مینت، سوپر اپلیکیشن سلامت بانوان

یکی از مجموعه هایی که امروزه به صورت تخصصی در موضوع سلامت بانوان در حال فعالیت است، می توان از مجموعه مینت نام برد. در این مقاله قصد داریم معرفی مختصری از مجموعه و وبسایت mint داشته باشیم.

30 شهریور 1399

کمیسیون آموزش هنوز به بحث قرنطینه بودن طراحان سوالات کنکور ورود نکرده است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: هنوز کمیسیون به مسئله قرنطینه بودن یا نبودن طراحان سوالات کنکور های سراسری ورود نکرده است.

24 شهریور 1399

خبرنگاران قدردانی نظام پرستاری از سازمان برنامه و بودجه برای توجه به پرستاران

تهران - خبرنگاران - رئیس کل سازمان نظام پرستاری طی نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه شرح داد: توجه و رسیدگی به موقع این سازمان به خواسته های پرستاران از جمله استخدام، تغییر شرایط نیروهای شرکتی، پرداخت فوق العاده ویژه و معوقات کارساز است.

20 شهریور 1399

عکس روی جلد و قاب بازی های پلی استیشن 5 را ببینید

کنفرانس های عظیم تابستان، جای خود را به توییت های جداگانه داده اند و سونی یکی پس از دیگر در قالب توییت های کوتاه، از پلی استیشن 5 و قابلیت های جدید آن می گوید. توییت جدید پلی استیشن به قاب و عکس روی جلد بازی های پلی استیشن 5 پرداخته است. اساسا، قاب بازی های...

19 شهریور 1399

ساخت بزرگترین دستگاه تولید محصولات به روش چرخشی

گروهی از فناوران یکی از شرکت های دانش بنیان پیروز به طراحی و ساخت بزرگترین دستگاه تولیدکننده محصولات به صورت چرخشی با عنوان فلوفرمینگ شدند و به گفته آنها دانش فنی این دستگاه استراتژی در اختیار چهار کشور است.

17 شهریور 1399

نخستین روز امتحانات آنلاین دانشگاه علامه طباطبایی با حضور بیش از 6000 دانشجو شروع شد

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: در مجموع 6 هزار و 286 دانشجو در 392 آزمون برگزار شده در روز نخست امتحان های آنلاین این دانشگاه حضور پیدا کردند. حدود 40 نفر هم در آزمون های امروز غایب بوده اند.

8 شهریور 1399

درگیری میان پلیس پورتلند و معترضان به نژادپرستی

پلیس شهر پورتلند آمریکا از درگیری میان پلیس و معترضان به نژادپرستی خبر داد.

5 شهریور 1399

خانه کوچک 25 متر مربعی لوکس، فراهم کننده آسایش 4 نفر - مقایسه اش با هتل کپسولی تازه تهیه شده در ایران

کمبود فضاها، هتل های گران، خانه های با متراژ بالا که کمتر کسی توان خرید یا حتی اجاره آنها را دارد …

26 مرداد 1399

اعتصاب کارکنان آمازون در آلمان

تعدادی از کارکنان شرکت آمازون در آلمان به علت نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا و عدم رضایت از شرایط بهداشتی محیط کار خود به دنبال اعتصابی دو روزه هستند.

20 مرداد 1399

بیرانوند هفته آینده به بلژیک می رود

زمان سفر دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس به بلژیک معین شد.

19 مرداد 1399

خبرنگاران فرزندکشی نتیجه فقر فرهنگی است

تهران- خبرنگاران- رییس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران معتقد است، فشار روانی و اجتماعی ناشی از فقر فرهنگی از مهمترین دلایل بروز برخی آسیب های اجتماعی نظیر فرزندکشی به شمار می رود.

15 مرداد 1399

کاهش درآمد شرکت های فناوری با شیوع ویروس کرونا

شیوع ویروس کرونا سبب شد بسیاری از کسب و کارهای حوزه صنعت و فناوری در سراسر دنیا با چالش و کاهش درآمد روبرو شوند. اکنون آنها باید راه حلی برای سازگاری با شرایط جدید بیابند.

13 مرداد 1399

پایان کری خوانی با سرقت

چهار جوان بعد از دستگیری انگیزه خود را از سرقت، کری خوانی با شاکی اعلام کردند.

12 مرداد 1399

شماره پیامکی برای ثبت نام وام ودیعه مسکن

به گزارش خبرنگاران، وزارت راه و شهرسازی گفت: متقاضیان دریافت این تسهیلات به وسیله ارسال پیامک به سرشماره 300073640 ثبت نام اولیه را انجام داده و سپس باید در زمان بندی اعلامی در سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.tem.mrud.ir ثبت نام نمایند.

11 مرداد 1399

انجام مطالعات استحکام بخشی آرامگاه شیخ علاء الدوله سمنانی

مهدی جمال، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان با اعلام این خبر اضافه کرد: در راستا حفاظت از آثار و بناهای تاریخی و با ارزش و همچنین بازسازی و احیای بناهای به ثبت رسیده در فهرست آثار ملی کشور، استحکام بخشی آرامگاه مذکور در برنامه قرار...

20 تیر 1399

بزرگداشت روز ملی خیام در فضای مجازی برگزار می شود

معاون استاندار خراسان رضوی و رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی حکیم خیام نیشابوری گفت: بزرگداشت روز ملی حکیم عمر خیام نیشابوری از 28 تا 30 اردیبهشت 99 توسط فرهنگ دوستان، هنرمندان، اندیشمندان و خیام شناسان در فضای مجازی برگزار می شود.

20 تیر 1399

شرکت سینکرونیوم،صرافی هیبرید سینکروبیت را در اول مه 2020 راه اندازی می نماید

انتظار برای کاربران دیگر به سر رسیده است! صرافی هیبرید سینکروبیت، یکی از پروژه های شرکت سینکرونیوم، واقع در انگلیس، برای راه اندازی در تاریخ 1 مه 2020 کاملا آماده است.

7 تیر 1399

حناچی: در شرایط شیوع کرونا برای تعطیلی پایتخت شتاب زده تصمیم نگرفتیم

شهردار تهران در گفتگو با مسئولان شهری استانبول و مسقط گفت: در شرایط شیوع کرونا برای تعطیلی پایتخت شتاب زده تصمیم نگرفتیم

5 تیر 1399

خدمت رسانی زیست بوم نوآوری و فناوری در جهت مقابله با کرونا ادامه دارد

همه گیری ویروس covid-19 همه اقشار جامعه را برآن داشته است تا به نحوی برای مقابله با شیوع آن و گذر از شرایط بحرانی تلاش کنند.

3 تیر 1399
تعداد: (163)