سینماداران نگران تامین تجهیزات نیستند، اکران با پروژکتورهای لیزری

به گزارش مالکوم، محمد قاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به برخی از اعتراضات مبنی بر نبود ابزار لازم برای تجهیز سالن های سینمایی به دلیل تحریم های پیش رو گفت: انجمن سینماداران نسبت به تامین نشدن تجهیزات سینمایی لازم برای اکران فیلم های سینمایی، احساس خطر کرد و با توجه با شروع تحریم ها طی ماه های آینده، جلسه ای را با مجید مسچی مدیرعامل موسسه سینما شهر برگزار کرد تا هیات مدیره انجمن درباره مسائل پیش رو صحبت نمایند.

سینماداران نگران تامین تجهیزات نیستند، اکران با پروژکتورهای لیزری

وی اعلام کرد: مدیرعامل موسسه سینماشهر نسبت به نگرانی هایی که سینماداران درگیر آن بودند، تاکید نمود که در حال حاضر هیچ مسئله ای وجود ندارد و موسسه سینماشهر برای تامین تجهیزات سینمایی کوشش خود را می نماید و در این زمینه هیچ نگرانی وجود ندارد.

رییس انجمن سینماداران تاکید نمود: بخشی از نگرانی موجود تامین لامپ پروژکتور برای سالن های سینمایی است که البته اکثر سینماهای کشور در حال حاضر از پروژکتورهای لیزری استفاده می نمایند که عمر مفید این سیستم ها بیشتر از پروژکتورهای لامپی و نزدیک به 4 سال است.

وی ادامه داد: با توجه به حمایت مسئولان سینمایی و مدیرعامل موسسه سینماشهر امیدواریم در این زمینه با مسئله ای روبرو نشویم.

قاصداشرفی در خاتمه با اشاره به اینکه تا امروز مسئله ای در زمینه تامین تجهیزات سینمایی وجود نداشته است، گفت: اکثر سینماهای کشور از جمله پردیس های سینمایی به تازگی تجهیزات مورد احتیاج خود را بروز نموده اند و در این زمینه هیچ مسئله ای نداشته اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 آذر 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 39

به "سینماداران نگران تامین تجهیزات نیستند، اکران با پروژکتورهای لیزری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینماداران نگران تامین تجهیزات نیستند، اکران با پروژکتورهای لیزری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید