عبور امواج ناپایدار از جو منطقه

به گزارش مالکوم، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : به علت عبور امواج ناپایدار از جو منطقه تا اواخر وقت روز چهارشنبه طی ساعاتی از بعدازظهر و اواخر وقت هر روز شاهد وزش باد و رشد ابر در جو استان خواهیم بود.

عبور امواج ناپایدار از جو منطقه

به گزارش ، شهناز حق پرست کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه در مورد شرایط جوی استانی طی هفته جاری، گفت : به علت عبور امواج ناپایدار از جو منطقه تا اواخر وقت روز چهارشنبه طی ساعاتی از بعدازظهر و اواخر وقت هر روز شاهد وزش باد و رشد ابر در جو استان خواهیم بود.

او گفت : این شرایط عمدتا در نواحی کوهستانی شمال و شرق استان ممکن است گاهی اوقات با رگبار موقت باران و رعد و برق همراه باشد که احتمال آن از روز دوشنبه تا چهارشنبه بیشتر به نظر می رسد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه اضافه کرد: وزش باد طی این مدت تشدید می گردد که علاوه بر گرد و خاک محلی احتمالا سبب نفوذ غبار نسبتا رقیق به خصوص برای نواحی مرزی می گردد.

او دمای هوا شهر کرمانشاه طی 24 ساعت گذشته را در بین حداقل هشت و حداکثر 27 درجه سانتی گراد بیان کرد و اضافه کرد: سومار با بیشینه دمای 36 درجه سانتی گراد گرم ترین نقطه استان و بخش کوزران با کمینه دمای پنج درجه سانتی گراد به اسم سردترین نقطه استان گزارش و به ثبت رسیده است .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1693

به "عبور امواج ناپایدار از جو منطقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبور امواج ناپایدار از جو منطقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید