آشنایی با شرکت هواپیمایی ترکیه: ترکیش ایرلاینز

به گزارش مالکوم، ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز را می توان یکی از برترین شرکت های پروازی دانست که سابقه رتبه اول در اروپا را دارد و به عنوان چهارمین شرکت هواپیمایی معتبر دنیا شناخته می گردد. پرواز ترکیش ایرلاین خدمات منحصر به فردی برای مسافران ارائه می کند که به همین علت می توانید سفری آرام و راحت را به همراه این شرکت تجربه نمایید. توجه داشته باشید که بلیط هواپیما چارتر این شرکت از نظر اندازه خدمات به دو نوع اکونومی و بیزینس کلاس دسته بندی می شوند که بیزینس کلاس بیشترین اندازه خدمات را به مسافران ارائه می کند.

آشنایی با شرکت هواپیمایی ترکیه: ترکیش ایرلاینز

غذاهای عرضه شده در این شرکت پروازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و می توانید انواع غذاهای ترک و بین المللی را در آن سرو نمایید. این شرکت تاریخچه پر فراز و نشیبی داشته است اما فرایند صعودی خوبی داشته و در مدت زمان کوتاهی توانست به عنوان یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی شناخته گردد. این شرکت افتخارات بسیاری دارد و کمترین اندازه سوانح را داشته است و بارها در روزنامه ها شاهد تحسین آن بوده ایم.

از شرکتهای هواپیمایی فعال

ترکیش ایرلاینز یکی از شرکت های فعال پروازی می باشد که پروازهای مختلفی به سراسر جهان به وسیله این شرکت پروازی انجام می گردد و این امر به علت کیفیت بالای هواپیماهای این شرکت می باشد. ترکیش ایرلاین به عنوان هواپیمای ملی ترکیه شناخته می گردد و رتبه چهارم را در میان شرکت های پروازی جهان به خود اختصاص داده است. یکی از مهمترین ویژگی های این شرکت پروازی را می توان داشتن ناوگان هواپیمایی با کیفیت بالا دانست و به همین علت می توانید بهترین پروازها را با این شرکت تجربه نمایید. این شرکت امنیت بسیار بالایی دارد و به همین علت بسیاری در پی رزرو بلیط های این شرکت هستند. ترکیش ایرلاینز به ایران نیز پروازهای متعددی دارد و بسیاری از مردم ایران بلیط های این شرکت پروازی را برای سفر به بیشتر نقاط جهان انتخاب می کنند.

جایگاه های ترکیش ایرلاین را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود چرا که کلاس های پروازی مختلف جایگاه ها و خدمات متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت. قبل از رزرو بلیط هواپیما چارتر ترکیش ایرلاینز بهتر است با مواردی آشنایی داشته باشید تا در طول سفر دچار سردرگمی نشوید.

تاریخچه ترکیش ایرلاینز

شرکت پروازی ترکیش ایرلاین سال های پر فراز و نشیب بسیاری را تجربه کرده است و در همه حال فرایند رو به بالا داشته است. ترکیش ایرلاین در سال 1933 به دستور آتاتورک تاسیس شده است و هدف از احداث این شرکت پروازی مدرن تر به وسیله کشور ترکیه می باشد. ترکیش ایرلاین جوایز متعددی در طی سال های متمادی دریافت کرده است که در سال 2015 به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی در اروپا شناخته شده است.

شرکت های هواپیمایی ایران و ترکیه همکاری های گسترده ای با یکدیگر دارند و به همین علت مردم ایران می توانند به سهولت از هواپیماهای ترکیش ایرلاین استفاده کنند. شرکت های ترکیش ایرلاین به 300 نقطه مختلف جهان پرواز انجام می دهند و امروزه از جمله شرکت های معروف پروازی به شمار می رود. شرکت ترکیش ایرلاین بیشترین فرایند صعودی را در میان سایر شرکت های پروازی داشته است و بسیار سریع توانسته است محبوبیت بسیاری در میان مردن کسب نماید.

افتخارات ترکیش ایرلاین

دفتر اصلی شرکت ترکیش ایرلاین در شهر استانبول واقع شده است که در 2 فرودگاه این شهر به نام های سابیها گوکچن و فرودگاه تازه استانبول شعبه دارد. شرکت ترکیش ایرلاین طی سال های متمادی و کوشش های مسئولین به منظور بهبود خدمات توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی شناخته گردد. شرکت ترکیش، سرمایه گذاری های گسترده ای را به منظور تجهیز پروازهای خود داشته است و به همین علت شاهد بالاترین کیفیت در خدمات و جایگاه های این شرکت پروازی خواهیم بود.

از جمله مهمترین افتخارات این شرکت پروازی می توان به ارائه بهترین و لذیذترین غذاها اشاره کرد چرا که منو متنوع و خوش طعم ترکی این شرکت هر فردی را مدهوش خود خواهد کرد. منو ارائه شده به مسافران الهام گرفته شده از منو غذاهای عثمانی می باشد و انواع غذاهای بین المللی و ترکی را می توانید در این منو مشاهده نمایید. ترکیش ایرلاینز بارها و بارها مورد تحسین قرار گرفته است که این امر نشان دهنده کیفیت بالای خدمات و امکانات این شرکت می باشد. تمامی مسافران این شرکت پروازی از آن رضایت کامل داشته اند.

[cn-suggest-posts sts=آشنایی با کاخ بیلربی در استانبول ترکیه stl=https://deltaban.com/attraction/biliry-palace-istanbul/ sbs=تور ترکیه لحظه آخری sbl=https://deltaban.com/turkey-tours/]

کلاس های پروازی ترکیش ایرلاینز

شرکت ترکیش ایرلاینز کلاس های مختلفی را برای پرواز در نظر گرفته است که هر یک از آنها خدمات متنوعی ارائه می کنند. کلاس های پروازی ناوگان این شرکت به دو نوع اکونومی و بیزینس کلاس دسته بندی می شوند که کلاس بیزینس کلاس خدمات گسترده تری دارد و اکونومی کمترین اندازه خدمات را ارائه می کند که در ادامه توضیحات کامل تری در رابطه با هر یک ارائه کرده ایم:

- کلاس اکونومی:

کلاس اکونومی یکی از کلاس های پر مخاطب ترکیش ایرلاینز می باشد که این کلاس پروازی کمترین اندازه خدمات را ارائه می کند و جایگاه های این کلاس پروازی قابلیت عقب کشیدن به اندازه 18 سانتی متر را خواهند داشت و در طول پرواز می توانید بهترین موزیک ها را گوش کنید. امکان تماشای فیلم ها نیز در این کلاس پروازی وجود خواهد داشت.

- بیزینس کلاس:

بیزینس کلاس را می توان یکی از بهترین کلاس های پروازی این شرکت پروازی دانست. بیزینس کلاس بالاترین اندازه خدمات را برای مسافران ارائه می کند و با انتخاب این کلاس پروازی هیچگونه کمبودی شاهد نخواهید بود. این کلاس پروازی فضایی آرام و دنج برای مسافران فراهم کرده است و جایگاه های آن قابلیت تا شدن دارند و به شکل تخت درخواهد آمد و تختی 188 سانتی متری برای شما مهیا خواهد شد. امکان کنترل کردن نور محوطه نیز به وسیله مسافران وجود خواهد داشت و می توانید با استفاده از چراغ مطالعه مشغول مطالعه شوید.

قوانین پرواز ترکیش ایرلاین

ترکیش ایرلاینز قوانین مختلفی برای مسافران در نظر گرفته است. یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید اندازه وزن مجاز برای سفر می باشد که در این باره باید گفت: هر فردی متناسب با نوع بلیطی که خریدبلیط چارتر می کند اجازه حمل بار خواهد داشت و برای تمامی بلیط ها نمی توان یک وزن دقیق در نظر گرفت. برای پروازهای تجاری معمولا حدبیشتر وزن مجاز 30 کیلوگرم و برای پروازهای اکونومی 20 کیلوگرم خواهد بود و البته در صورتی که بار بیشتری به همراه داشته باشید باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید. توجه نمودن به تاریخ دقیق خرید آنلاین بلیط پرواز نیز بسیار ضروری خواهد بود چرا که با کنسل کردن بلیط هواپیما امکان عودت دادن مبلغ در صورت کم ماندن به موعد سفر وجود نخواهد داشت.

مقاصد ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز همانطور که اشاره شد یکی از شرکت های پروازی معتبر و مطرح جهان می باشد و به همین علت پروازهای متعددی به وسیله این شرکت به بیشتر نقاط جهان انجام می گردد. ترکیش ایرلاین به 120 کشور جهان و 302 مقصد مختلف جهان پرواز دارد. این شرکت پروازی با شرکت های: ایران ایر، ایر کانادا، تای ایرویز، یونایتد ایرلاینز و اوا ایر همکاری دارد. ناوگان هوایی این شرکت بسیار مجهز و ایمن بوده و از جمله مهمترین ناوگان آن می توان به انواع ایرباس و بوئینگ اشاره کرد.

جهت بازدید بهترین خدمات خبرنگاران به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

  • خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی
  • خرید بلیط چارتر
منبع: دلتابان
انتشار: 23 دی 1400 بروزرسانی: 23 دی 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1843

به "آشنایی با شرکت هواپیمایی ترکیه: ترکیش ایرلاینز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با شرکت هواپیمایی ترکیه: ترکیش ایرلاینز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید