حرفهای جالب گلمحمدی درباره ترکیب پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مالکوم، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که او و دستیارانش نه تنها موقع خواب، بلکه زمان غذا خوردن هم به انتخاب ترکیب تیم برای فینال لیگ قهرمانان آسیا فکر می کنند.

حرفهای جالب گلمحمدی درباره ترکیب پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در گفت و گویی درباره اینکه تا به امروز چند بار ترکیب فینال لیگ قهرمانان آسیا را در ذهن خود چیده است، گفت: سبک سرمربیان متفاوت است، اما دو سه روز قبل از بازی ترکیب ما معین می شود. نه تنها موقع خواب، زمان غذا یا چای خوردن هم به این مسائل و ترکیب فکر می کنیم. دنبال این هستیم که بهترین ترکیب را انتخاب کنیم و ببینیم چه کسانی بهتر تمرین کردند و آماده هستند.

وی در مورد اینکه آیا به نظرش سرخپوشان به لحاظ بازیکن برای فینال لیگ قهرمانان آسیا کمبود دارند یا خیر، گفت: به هر حال آل کثیر یکی از هفت سهمیه و نفرات جدید ما بود. اگر از اول می گفتند ما نمی توانیم از این بازیکن استفاده کنیم شاید می توانستیم یک مهاجم دیگر بگیریم. عیسی تأثیر خیلی خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشت و گل های حساسی برای ما زد. زدن چهار گل در آن مرحله کار خیلی بزرگی بود. او برای ما دوید و جنگید و خود من فکر می کردم می تواند امسال آقای گل شود. متأسفانه این اتفاق برای او افتاد و هیچکس فکرش را نمی کرد. هنوز هم برای من سؤال است چرا او شش ماه محروم شد. به هر حال ما باید با این موضوع کنار بیاییم. باید از داشته های مان بهترین استفاده را ببریم و بهترین بازی را از آنها بگیریم. ما در پست مهاجم آرمان رمضانی و مهدی عبدی را داریم و باید به آنها اعتماد کنیم.

سرمربی تیم پرسپولیس راجع به لغو دیدار این تیم مقابل نساجی و اینکه آیا لغو این مسابقه به نفع سرخپوشان بوده است یا خیر هم خاطر نشان کرد: از لحاظ کرونا بله، چون رختکن های قائمشهر خیلی تنگ و بدون تهویه است. برای ما در آستانه فینال شرایط آنجا خیلی خطرناک بود. اولین نفری که پیشنهاد داد این بازی لغو شود خود من بودم. ما کننده ایران هستیم و باید این اتفاق می افتاد و نمی توانستیم ریسک کنیم.

گل محمدی در مورد ارزیابی اش از تیم های شرق آسیا نیز شرح داد: همه تیم های منطقه شرق که به مراحل بالا رسیدند به لحاظ کیفیتی تفاوتی با هم ندارند. همه تیم ها سرعتی هستند و با نظم بازی می کنند. ما باید با قوی ترین تیم شرق بازی کنیم.

وی در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه بهترین شماره چهار پرسپولیس به نظر او چه کسی است، تأکید کرد: قطعاً سیدجلال حسینی.

سرمربی تیم پرسپولیس در انتها یادآور شد: تنها خواسته ما از هواداران این است که مثل قبل با انگیزه و حمایت بیشتری تیم ما را راهی دیدار فینال کنند. ما یک قولی به خودمان دادیم که ان شاءالله این قهرمانی را به هواداران تقدیم کنیم. ما به این مسئله باور داریم. ما به این موضوع باور داریم. ما تا آخرین قطره خون و انرژی که داریم را در زمین خواهیم گذاشت تا ان شاءالله یک جام زیبا را به هواداران هدیه دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1304

به "حرفهای جالب گلمحمدی درباره ترکیب پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرفهای جالب گلمحمدی درباره ترکیب پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید