خفاش شب فردیس بازداشت شد

به گزارش مالکوم، دادستان عمومی و انقلاب فردیس از بازداشت فردی اطلاع داد که در پوشش مسافرکش اقدام به آزار جنسی بانوان در این شهرستان می کرد.

خفاش شب فردیس بازداشت شد

به گزارش تسنیم، حسین ناصرخاکی در جمع خبرنگاران در مورد دستگیری فردی متهم به اذیت و آزار جنسی بانوان در فردیس گفت: با وصول بعضی گزارش ها به دادستانی فردیس، مبنی بر آدم ربایی و مزاحمت برای بانوان و سرقت و عنف و تهدید با چاقو توسط فردی در پوشش مسافرکش، دستور قضایی برای شناسایی و بازداشت متهم صادر شد که با اقدامات فنی و تعقیب مناسب، متهم با نام س. م دستگیر شد.

وی با بیان اینکه تا به امروز سه نفر از شهروندان طرح شکایت نموده اند در مورد روش این فرد که به خفاش شب فردیس معروف شده است، شرح داد: این متهم، زنان جوان را به عنوان مسافرکش با خودرویپراید مشکی سوار می نموده و در حالی که تمام شیشه های خودرو پایین بوده پس از طی مسافتی، شیشه های دودی خودرو را بالا داده و با تغییر راستا و آدم ربایی، در نقطه خلوتی توقف می نموده است.

دادستان عمومی و انقلاب فردیس بیان نمود : با توجه به دستکاری درب خوردو، امکان فرار برای بزه دیدگان میسر نبوده و متهم با تهدید به وسیله چاقو، علاوه بر سرقت اموال بزه دیدگان، اقدام به تعدی جنسی نسبت به آنها می کرد.

ناصرخاکی با اشاره به اینکه این فرد پس از انجام نیت شیطانی خود ، بزه دیدگان را رها نموده است، گفت : در این باره تا به امروز سه شاکی شناسایی شده اند اما با توجه به نوع ارتکاب بزه و ادله موجود امکان وجود سایر بزه دیدگان وجود دارد.

وی از صدور دستور قضایی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر اساس ماده 96 قانون آیین دادرسی کیفری اطلاع داد و گفت: افراد بزه دیده می توانند برای طرح شکایت با حفظ محرمانگی هویت آنها، به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1575

به "خفاش شب فردیس بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خفاش شب فردیس بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید