شماره پیامکی برای ثبت نام وام ودیعه مسکن

به گزارش مالکوم، به گزارش خبرنگاران، وزارت راه و شهرسازی گفت: متقاضیان دریافت این تسهیلات به وسیله ارسال پیامک به سرشماره 300073640 ثبت نام اولیه را انجام داده و سپس باید در زمان بندی اعلامی در سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.tem.mrud.ir ثبت نام نمایند.

شماره پیامکی برای ثبت نام وام ودیعه مسکن

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد حریق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

متقاضیان دریافت این تسهیلات لازم است شرایط مندرج در ماده 1 آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی را داشته باشند که این شرایط عبارتند از داشتن فرم (ج) سبز، نداشتن سابقه مالکیت از سال 1384 به بعد، متاهل یا سرپرست خانوار بودن، داشتن سابقه 5 سال سکونت در شهر مورد تقاضا است. همچنین متقاضیان باید دارای اجاره نامه رسمی یا اجاره نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری باشند.

گروه های مشمول دریافت تسهیلات

گروه های مشمول دریافت تسهیلات موضوع این مصوبه شامل کارگران و حقوق بگیران ثابت،(با اولویت ازدواج های جدید و خانواده های 5 نفره و بیشتر)، مشمولین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی کشور و زنان سرپرست خانوار هستند که در این زمینه وثایق لازم برای اخذ وام متعاقبا به وسیله سامانه طرح اقدام ملی اعلام می گردد.

جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و رفاه حال متقاضیان دریافت تسهیلات یاری ودیعه مسکن، ثبت نام از متقاضیان با استفاده از سامانه پیامکی انجام خواهد شد. بدین منظور متقاضیان واجد شرایط می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 4 مرداد با ارسال کد ملی سرپرست خانوار به شماره پیامکی 300073640 به وسیله تلفن همراه شخصی خود، نسبت به ثبت نام اولیه دریافت این تسهیلات اقدام نمایند.

گفتنی است که مهلت ثبت نام در ساعت 24 روز پنج شنبه مورخ 9 مرداد به اتمام خواهد رسید. لازم است شماره تلفن همراه متقاضی که به وسیله آن پیامک ارسال می گردد به نام فرد متقاضی باشد و متعاقباَ زمان تکمیل اطلاعات و پرداخت تسهیلات به وسیله سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس www. Tem.mrud.ir اعلام خواهد شد.

منبع: تسنیم

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 959

به "شماره پیامکی برای ثبت نام وام ودیعه مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره پیامکی برای ثبت نام وام ودیعه مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید