لغو بلیت پرواز های ترکیه برابر مقررات، مسافران نگران نباشند

به گزارش مالکوم، سخنگوی سازمان هواپیمایی با اشاره به لغو مجوز پرواز های ترکیه، گفت: لغو بلیت مسافران که پیش از این پیش فروش شده بود، برابر مقررات شرکت های هواپیمایی انجام می شود و مسافران نگران نباشند.

لغو بلیت پرواز های ترکیه برابر مقررات، مسافران نگران نباشند

به گزارش گروه اقتصادی مالکوم، رضا جعفرزاده گفت: در طول دوران شیوع کرونا و توقف پرواز کشور های مختلف هر کشوری طبق شرایط بهداشتی خود و کشور طرف مقابل نسبت به برقراری یا رفع محدودیت های پروازی تمهیدات مختلف و متفاوتی را اتخاذ می کنند.

وی ادامه داد: شب گذشته نیز کشور ترکیه به دلیل شیوع بیماری کرونا برقراری مجدد پرواز ها را به کشور خود برای برخی کشور ها از جمله ایران به تعویق انداخته است.

وی تأکید کرد: این تعویق مجوز پرواز به/ از ایران توسط ترکیه فقط در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و شیوع کرونا بوده است و دلیل دیگری نداشته است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی تأکید کرد: کشور ها در اتخاذ تصمیمات خود برای باز کردن مرز ها بسته به شرایط متفاوت عمل می کنند.

جعفرزاده در پاسخ به این سوال که شرایط بلیت های فروخته شده توسط شرکت های هواپیمایی در جهت ترکیه چیست، گفت: به هر حال این مجوز ها لغو شده است و مسافران می توانند نسبت به کنسلی بلیت برابر مقررات شرکت های هواپیمایی اقدام کنند و نگرانی نداشته باشند.

بنابر این گزارش، شب گذشته بود که کشور ترکیه اعلام کرد: از ساعت صفر بامداد امروز مجوز پرواز های ایران و افغانستان به ترکیه فعلاً متوقف است در حالی که پیش از این مقرر شده بود از 23 تیر ماه پرواز ها به این کشور با داشتن سه شرط داشتن تابعیت کشور ترکیه، دارا بودن اقامت دائم این کشور و داشتن ویزای کاری معتبر کشور ترکیه انجام شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1049

به "لغو بلیت پرواز های ترکیه برابر مقررات، مسافران نگران نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو بلیت پرواز های ترکیه برابر مقررات، مسافران نگران نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید