ماجرای نظرسنجی بدون خاتمه و عجیب AFC و پیشتازی مجیدی

به گزارش مالکوم، نظرسنجی AFC از کاربران خود برای انتخاب اسطوره ایرانی لیگ قهرمانان تبدیل به یک معضل شده است و حواشی آن ادامه دارد.

ماجرای نظرسنجی بدون خاتمه و عجیب AFC و پیشتازی مجیدی

به گزارش مالکوم، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از چندین روز قبل اقدام به برگزاری نظرسنجی برای معین اسطوره ایرانی لیگ قهرمانان آسیا کرد که در این بین فرهاد مجیدی و سیدجلال حسینی با اختلاف بسیار زیاد نسبت به رحمتی، حدادی فر و حاج صفی در صدرجدول قرار گرفتند.

این نظرسنجی طبق اعلام سایت AFC قرار بود ساعت 12 به وقت مالزی تمام شود که در آخرین ساعات جلال حسینی توانست با حضور حدود 5 میلیون و 600 هزار نفر و کسی 51 درصد آرا صدرنشین شود اما برخلاف اطلاعیه انتها نظرسنجی، همچنان امکان ثبت رای جدید وجود داشت.

درخلال امکان وجود آرای جدید، برخی پرسپولیسی ها از جمله برانکو به حسینی تیریک گفتمد اما نظرسنجی همچنان ادامه داشت تا اینکه مجیدی مجددا به صدر نظرسنجی بازگشت تا بعد از چندین ساعت از زمان اتمام قانونی نظرسنجی، AFC او را برنده این نظرسنجی با 51 درصد گفت.

حتی با این اطلاعیه هم، نظرسنجی کماکان ادامه دارد و کابران می توانند آرای جدید را ثبت کنند و در نتایج دستکاری کنند.

در همین رابطه، اینستاگرام پرسپولیس مدعی شده که درباره اتفاقات اخیر در این نظرسنجی با بخش رسانه ای AFC مکاتبه کرده و آن ها گفتند شخصی در حال دستکاری در نتایج نظرسنجی است.

تا به امروز بیش از شش میلیون رای در این نظرسنجی اینترنتی ثبت شده است که یک رکورد برای سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 841

به "ماجرای نظرسنجی بدون خاتمه و عجیب AFC و پیشتازی مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای نظرسنجی بدون خاتمه و عجیب AFC و پیشتازی مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید