نخستین روز امتحانات آنلاین دانشگاه علامه طباطبایی با حضور بیش از 6000 دانشجو شروع شد

به گزارش مالکوم، معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: در مجموع 6 هزار و 286 دانشجو در 392 آزمون برگزار شده در روز نخست امتحان های آنلاین این دانشگاه حضور پیدا کردند. حدود 40 نفر هم در آزمون های امروز غایب بوده اند.

نخستین روز امتحانات آنلاین دانشگاه علامه طباطبایی با حضور بیش از 6000 دانشجو شروع شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مشاوره تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مالکوم، شجاع احمدوند معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی در باره برگزاری نخستین روز آزمون های مجازی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: امتحان ها در چهار بازه زمانی 8 تا 10 صبح، 10 تا 12 ظهر، 13 تا 15 و 15 تا 17 بعد از ظهر برگزار گردید. در مجموع برای برگزاری آزمون های امروز با مسئله ای روبرو نشدیم و این نتیجه کار گروهی و طراحی چرخه کامل و حساب شده برای این کار بود که تقریباً در هیچ دانشگاهی به این منظمی پیگیری و اجرا نشد.

وی ادامه داد: در مجموع 6 هزار و 286 دانشجو در 392 آزمون برگزار گردیده در روز نخست امتحانات حضور پیدا کردند که از این تعداد 4 هزار و 517 دانشجو در مقطع کارشناسی، یک هزار و 498 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و 223 دانشجوی در مقطع دکتری در حال تحصیل هستند. حدود 40 نفر هم در آزمون های امروز غایب بوده اند.

احمدوند با بیان اینکه اگر اختلالی در سیستم ایجاد می شد هم مسئولان دانشگاه و هم دانشجویان دچار نگرانی می شدند، اضافه کرد: مهمترین دغدغۀ ما، برگزاری آزمون ساعت 8 تا 10 صبح بود به این دلیل که 2 هزار و 221 دانشجو در این بازه زمانی امتحان داشتند که با کوشش همکاران واحد فناوری، استادان و همکاری ارزنده دانشجویان بدون مشکل برگزار گردید. بازخورد هایی هم که از دانشجویان و استادان پس از برگزاری آزمون دریافت کردیم مثبت بود و این باعث خوشحالی است و امیدواریم تا روز آخر امتحان ها همین شرایط حفظ گردد و با کمترین مشکل از این مرحله عبور کنیم.

وی با اشاره به مسائل جزئی که برای چند نفر از دانشجویان پیش آمده بود، گفت: این مسائل شامل فراموش کردن رمز عبور و نحوه بارگذاری فایل ها بود که توانستند با برقراری تماس با کارشناسان تعیین شده، مشکل را رفع و آزمون خود را با موفقیت به سرانجام برسانند.

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی در سرانجام با اعلام اینکه اطلاعات هر امتحان به طور کامل در سامانه ثبت و ضبط می گردد؛ اعلام کرد: راستا ورود دانشجو، لحظه اتصال به سیستم، زمان اختصاص داده به هر سوال و زمان حضور دانشجو در آزمون در سامانه ضبط می گردد و امکان هر گونه اطلاعات غلط را محدود می نماید. آموزش مجازی سرمایه ای است که امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی دقیق تر در ترم های آینده از این سرمایه به نحو احسن استفاده و بخشی از آموزش را از این طریق پیگیری کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1016

به "نخستین روز امتحانات آنلاین دانشگاه علامه طباطبایی با حضور بیش از 6000 دانشجو شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین روز امتحانات آنلاین دانشگاه علامه طباطبایی با حضور بیش از 6000 دانشجو شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید