نمی خواهیم در استقلال تنش ایجاد گردد، الدحیل مهمترین حریف ماست

به گزارش مالکوم، به گزارش خبرنگاران، حجت نظری عضو هیات مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال در نشست خبری امروز که به صورت مجازی برگزار گردید گفت: پیروزی های خوب در لیگ قهرمانان آسیا روی روحیه استقلالی ها تاثیر مثبت گذاشته است.

نمی خواهیم در استقلال تنش ایجاد گردد، الدحیل مهمترین حریف ماست

وی ادامه داد: خیلی خوب است که بازی ها را با برد آغاز کردیم اما الدحیل یکی از مهم ترین حریفان ما به شمار می رود و امیدوارم این بازی را هم با برد پشت سر بگذاریم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در ادامه این نشست خبری آنلاین گفت: پرسش های همه خبرنگاران به ما رسیده و برای همه آنها پاسخ هایی هست که به موقع به آنها پاسخ می دهیم، اما ضمن عذرخواهی از خبرنگاران که امروز به این پرسش ها پاسخ نمی دهم، قول می دهم بعد از بازگشت تیم از عربستان به همه این پرسش ها با شفافیت پاسخ بدهیم. دلیل آن هم واضح است چرا که ممکن است بعضی از این سئوال و جواب ها در شرایط تیم تنش ایجاد کند.

نظری گفت: هدف همه ما پیروزیت در آسیاست و اجازه بدهید در این چند روز هم دندان روی جگر بگذاریم و بعد از سربلندی استقلال در آسیا در خصوص همه این مسائل صحبت کنیم.

سخنگوی باشگاه استقلال تاکید نمود: امیدوارم فارغ از مراحل گروهی، بعد از صعود از این گروه در ادامه جهت هم پیروز باشیم. امیدوارم بازی های زیبا و تماشاگرپسندی که در این دو بازی شاهد بودیم را در ادامه مسابقات هم ببینیم. طرفداران استقلال باید امیدوار باشند که بازی های پرگل، زیبا و تماشاگر پسند را همچنان شاهد باشند.

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: امیدوارم همه مردم ایران در این شرایط سخت کرونایی در کنار هم باشند و با رعایت پروتکل های بهداشتی، به عبور به سلامت از این شرایط سخت یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1523

به "نمی خواهیم در استقلال تنش ایجاد گردد، الدحیل مهمترین حریف ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمی خواهیم در استقلال تنش ایجاد گردد، الدحیل مهمترین حریف ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید