25 مدل عکس از طرح های شیک چوب روی دیوار اتاق خواب

به گزارش مالکوم، اگر می خواهید اتاق خوابتان به معنای واقعی کلمه شیک و لوکس بنظر بیاید حتما نیم نگاهی به طرح های شیک چوب روی دیوار داشته باشید. برای اینکه چنین طرح های زیبایی را اجرایی کنید احتیاج به ایده و دانش درباره نحوه چیدمان و ست کردن وسایل دارید. البته در نهایت مهم نیست که هدفتان از این کار چه باشد، مهم این است که شما می خواهید اتاقتان را شیک و لوکس جلوه دهید، در این پست با یکی از برترین گزینه ها برای تزیین اتاق خواب؛ یعنی دیوارپوش های چوبی با طرحی میله میله ای آشنا خواهید شد.

25 مدل عکس از طرح های شیک چوب روی دیوار اتاق خواب

طرح های شیک چوب روی دیوار را می توان در تمامی اتاق های خانه با هر سبک و سیاقی استفاده کرد. زمانی که خلاقیت به اوج خود برسد، طرح هایی ساده ای مانند شکل های زیر می توانند دکوراسیون اتاق را به شکلی موثر، متحول نمایند. اگر باور حرف های گفته شده برایتان سخت است در زیر با تماشا 25 علت و مدرک متنوع و گوناگون، به کنه مطلب پی خواهید برد. چنین طرح هایی به راستی می توانند یک اتاق خواب شخصی را به فضایی شگفت انگیز تبدیل نمایند طوری که احتیاجی از طریق دیگر برای تزیین نخواهد بود.

عکس اول در زیر نشان می دهد که چگونه طرح چوب روی دیوار با طرحی بافت دار در زمینه پشت آن ترکیب شده است. خود میله های چوبی رنگی روشن دارند که با نورپردازی زیباتر هم نشان داده می شوند. زمینه سفید به این خاطر انتخاب شده تا چوب های تیره خود را بیشتر نشان دهند. اما عکس دوم ایده جالب دیگری را نشان می دهد. بجای اینکه کل دیوار پشت تخت خواب با میله های چوبی پوشیده گردد، فقط نصفه بالایی آن تزیین شده و قسمت پایینی بدون طرح است. تضاد جالب بین رنگ سفید و رنگ قهوه ای چوب به زیبایی دکوراسیون افزوده است.

در شکل زیر طرح میله میله ای و چوبی روی دیوار به رنگ تیره بوده و همانگ با فریم و تاج تخت هستند. حتی چوبی که در ساخت هر دو استفاده شده هم یکی است تا ظاهری پیوسته و هماهنگ در این فضای کوچک ایجاد گردد. عکس دوم هم به خوبی ویژگی تضاد را نشان می دهد. میله های چوبی دیوار رنگ قهوه ای تیره دارند در حالی که خود تخت خواب، روتختی و کفپوش و فرش اتاق به رنگ سفید و روشن هستند. ساعتی که به روی دیوار چوبی قرار گرفته بنوعی نقش نقطه کانونی را ایفا می نماید.

برای آنهایی که خواهان ظاهری لوکس در اتاق خواب خود هستند، نوع طرح چوب روی دیوار زیر یکی از برترین ایده ها را معرفی می نماید. بین میله های چوبی، درست وسط دیوار، فضایی باز و سفید رنگ بعنوان تاقچه طراحی شده تا عکس ها و دکوری ها بنمایش گذاشته شوند. زیبایی این قسمت بحدی است که به نقطه کانونی اتاق تبدیل شده است. عکس دوم طرحی خلاقانه و متفاوت را نشان می دهد، بجای استفاده از پنل های چوبی ساده، از آنها برای شکل دادن فرمی سه بعدی استفاده شده است.

دیوار اتاق زیر علاوه بر خود دیوار بروی سقف هم کشیده شده، پنل های چوبی میله ای رنگی روشن داشته و از این لحاظ با رنگ چوبی کفپوش و فریم تخت خواب که خود دیزاینی بسیار شیک و مدرن دارد همرنگ است. نور پردازی اتاق خواب هم در حدی بسیار کمینه و آرامش بخش قرار گرفته است. عکس دوم یک ویژگی بسیار جالب دارد و آن دیوار انحنا دار آن است. طراح این اتاق خواب برای اینکه این دیوار تمام توجهات را به خود نگیرد، قسمتی از دیوار را با پوشش چوبی میله ای در گوشه سمت چپ تزیین گرده است.

ایده جالب دیگر رنگ کردن تخته های چوبی دیواری است که بدون احتیاج به ایجاد طرح های هندسی پیچیده مانند مدل های قبلی، ظاهری بسیار شاد و شیک در اتاق خواب ایجاد می نماید. ایده ها در زمینه رنگ کردن دیوارهای چوبی بی نهایت است. شکل دوم یکی دیگر از ایده های بسیار مجذوب کننده تخته های چوبی با رنگ های متفاوت را نشان می دهد که ظاهری نوستالژیک و کلاسیک به اتاق خواب داده است. رنگ های شاد توانسته دیواری که در نهایت یک طرح زیبا قلمداد می شد با دیواری شگفت انگیز و چشم گیر تبدیل کند.

×

خوانندگان این نوشته مطالب زیر را هم خوانده اند:

منبع: اتاق
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1692

به "25 مدل عکس از طرح های شیک چوب روی دیوار اتاق خواب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 مدل عکس از طرح های شیک چوب روی دیوار اتاق خواب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید