سلامتی و پزشکی

تست روانشناسی برای واکاوی شخصیت شما

برای آشکار کردن شخصیت واقعی خود کافیست یک تصویر را در تست روانشناسی زیر انتخاب کنید.

18 اسفند 1399

آماده باش 10 هزار راهدار و 8 هزار دستگاه تجهیزات راهداری ، مردم فعلا سفر نکنند

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: 2 هزار دستگاه ماشین شن و نمک پاش و برف روب در استان های پربارش آماده باش هستند، همچنین 10 هزار تن مخلوط شن و نمک در مقاطع مختلف جاده ها و راهدارخانه ها انباشت شده است.

17 اسفند 1399

چگونگی اکران فیلم های جشنواره برای اهالی رسانه اعلام شد

تهران (پانا) -مدیر روابط عمومی سی ونهمین جشنواره فیلم فجر، توضیحاتی را پیرامون برنامه اکران، سینمای اهالی رسانه، اکران مردمی، اعلام اسامی فیلم ها، هیأت داوران، آیین افتتاحیه و... در این دوره جشنواره ارائه داد.

16 اسفند 1399

جوشکارانی که سوخت خود را از اتوبوس تهیه میکنند، تک نرخی شدن ارز و مشخص ارز 17 هزار تومان سفره کارگران را کوچک کرده است

خبرنگاران-در حال حاضر بین کارگران ساختمانی به دیگر کارگران در قوانین سختی کار تبعیض است چراکه کارگران ساختمانی کارفرمای ثابتی ندارند بنابراین از مزایای سختی کار برخوردار نمی شوند.کمبود سوخت گازوئیل و گاز مایع را یکی از مسائل این قشر است.

15 اسفند 1399

آخرین شرایط لایحه نظام جامع باشگاه داری در ایران، تصویب در دولت دوازدهم یا آینده ای دورتر؟

لایحه نظام جامع باشگاه داری در ایران بر مبنای توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه باشگاه داری رشته های ورزشی، در انتظار تصویب در هیئت دولت و ارجاع به مجلس شورای اسلامی است.

14 اسفند 1399

تست کمال گرایی؛ آیا خودتان را با کمال طلبی زجر می دهید؟

اگر شما هم عادت دارید همواره از نتیجه همه کار ها ناراضی باشید، باید بگویم احتیاج دارید تست کمال گرایی را انجام دهید. نتیجه این تست خودشناسی به شما یاری بسیاری می نماید که بدانید حتی اگر کمال طلبی تان را ستایش می کنید، ممکن است در راستا اشتباهی...

12 اسفند 1399

10 فیلم برتر فرانسیس مک دورمند؛ بازیگری که با سرزمین آواره ها درخشید

فرانسیس لوئیس مک دورمند 63 ساله را به عنوان چهره ای خودساخته و قدرتمند می شناسند. او اغلب در نقش افرادی ظاهر می گردد که خلوت و تنهایی را به زندگی جمعی و زیست گروهی ترجیح می دهند و کافی است به عضلات صورت و حالت چشم هایش دقت کنید تا متوجه انزوای درونی و زندگی...

9 اسفند 1399

بیش از 98 میلیون مبتلا به کرونا در دنیا تا به امروز

فرایند افزایش آمار ابتلا به بیماری کووید-19 که تا به امروز در 219 کشور و منطقه در جهان شیوع یافته، ادامه دارد و این بیماری همچنان در جهان قربانی می گیرد.

7 اسفند 1399

اندیشکده، آمریکا برای جلب نظر همپیمانانش باید سیاست ضدچین را متعادل کند

یک اندیشکده آمریکایی با اشاره به اتفاق نظر در میان دولتمردان دو حزب اصلی آمریکا یعنی دموکرات های لیبرال و جمهوریخواهان محافظه کار درباره سیاست های ضدچین، نوشت که واشنگتن برای جلب نظر همپیمانانش هم شده باید در این سیاست ها تعدیل ایجاد کند.

6 اسفند 1399

شیوه نامه بهداشتی مهدهای کودک در همه گیری کووید 19

یکی از اماکن عمومی که در زمان همه گیری کرونا باید مورد توجه قرار گیرد مراکز نگهداری بچه ها و مهدهای کودک است. این مراکز به لحاظ انتقال بیماری در زمان همه گیری از اهمیت به سزایی برخوردارند زیرا از یک طرف والدینی که کارمند هستند ناگزیرند بچه ها خود را به...

6 اسفند 1399

فوت 69 بیمار کووید19 در شبانه روز گذشته، 495 نفر بیمار کرونا بستری شدند

سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 69 بیمار کووید19 در شبانه روز گذشته خبر داد.

5 اسفند 1399

مهمترین عوامل خطر و علایم مشکوک سرطان معده

دانشیار رادیوانکولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سرطان معده را شایع ترین و کشنده ترین سرطان در مردان ایرانی برشمرد و گفت: سال گذشته 8800 مورد جدید ابتلا به سرطان معده در کشور شناسایی شد.

2 اسفند 1399

چند ماده تاریخ؛ سقوط خاموش

هنوز هم بر ما روشن نیست که دلیل امتناع دولت از افشای حقیقت و پذیرش مسئولیت هواپیمای اوکراینی چه بود؛ اهمیت این سوال در این است که اعتماد عمومی نسبت به رسانه های رسمی از بین رفته است.

30 بهمن 1399

بلئومایسین سولفات (Bleomycin Sulfate) و موارد مصرف آن

سرطان انواع مختلف داشته و برای درمان هر کدام از روش های مختلفی استفاده می شود. پنج روش اصلی درمان سرطان ها شامل شیمی درمانی، جراحی، پرتو درمانی، هورمون درمانی و ایمنی درمانی می باشد. بلئومایسین سولفات (Bleomycin Sulfate) از داروهای شیمی درمانی است...

30 بهمن 1399

ارتباط آمادگی جسمانی با افزایش خطر پسوریازیس

دانشمندان در حال حاضر ارتباط بین آمادگی جسمانی پایین در بزرگسالان جوان و افزایش خطر ابتلا به بیماری خودایمنی پسوریازیس را نشان داده اند.

27 بهمن 1399

شناسایی 6485 بیمار جدید کرونایی؛ 83 بیمار دیگر فوت کردند

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته 83 مبتلای به کرونا جان خود را از دست دادند، گفت طی 24 ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 6485 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شده است.

27 بهمن 1399

برداشتن بار ورزش از دوش دولت با حمایت از بخش خصوصی

خبرنگاران/خوزستان نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم ورود بخش خصوصی به ورزش، گفت: باید دست فعالان و سرمایه گذاران بخش خصوصی را بگیریم و از آن ها حمایت کنیم و اگر این مهم محقق گردد، دیگر بار ورزش فقط روی دوش دولت ها نخواهد بود. ...

22 بهمن 1399

این مواد غذایی چربی را می سوزانند

اگر از چربی هایی که زیر پوستتان جا خوش کرده اند خسته شده اید و می خواهید خوش اندام تر شوید، باید بدانید چاره کار در نخوردن و سختی کشیدن نیست. شما باید به فکر تغذیه سالم و داشتن تحرک بدنی باشید البته باید بدانید هیچ ماده غذایی یا روش معجزه گری وجود ندارد...

16 بهمن 1399

قاتل نامرئی جان 2 برادر نهاوندی را گرفت

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: گاز مونوکسید کربن موجب خفگی و مرگ 2 برادر حدود 70 ساله در شهر نهاوند شد.

13 بهمن 1399

بانوی آهنینِ بریتانیا در جنگ 74 روزه

طعم پیروزی برای انگلستانی که امید چندانی به سربلندی نداشت، بسیار شیرین بود و سخنرانی معروف تاچر بعد از این پیروزی، آن را برای انگلیسی ها شیرین تر هم کرد.

13 بهمن 1399
تعداد: (279)