7 ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس

به گزارش مالکوم، برای داشتن ظاهر مناسب که البته هم در آقایان و هم در خانم ها به کار می آید، نحوه ایستادن و رفتار شماست. بدن یک فرد در وضعیت های مختلف، متفاوت دیده می گردد. پس صاف بایستید، چانه تان را بالا نگه دارید و به خودتان مطمئن باشید.

7 ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس

مالکوم- هوا رفته رفته گرم می گردد و در نتیجه ما احتیاج داریم لباس های کمتری بپوشیم. زمانی که لباس ها کمتر و نازک تر باشند، فرم بدن بیشتر به چشم می آید. شاید این مسئله برای افرادی که شکم بزرگ دارند و از فرم بدن خود راضی نیستند، نگران نماینده باشد و باعث گردد اعتماد به نفس خود را تا حدی از دست بدهند. به همین دلیل باید به دنبال راهکار باشیم. ما در این مطلب 7 ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس را به شما آموزش می دهیم.

به گزارش مالکوم، دیجی مگ: اچاقی شکم هم در مردان و هم در زنان دیده می گردد. بسیاری از افراد با اندکی بزرگ شدن شکم، احساس چاقی می نمایند و به هیچ وجه دوست ندارند کسی شکم آن ها را ببیند. اما توجه به دو واقعیت می تواند این نگرانی را تسکین دهد. اولین و مهم ترین مورد این است که هیچ فردی کامل نیست. ظاهر فرد نمی تواند درون او را توصیف کند. پس باید شکل بدن خود را بپذیرید. حتی اگر واقعاً دوست دارید ظاهری ایدئال داشته باشید، آن را به خاطر خودتان به هدف تبدیل کنید و به فشارهای جامعه توجهی نداشته باشید.

خبر خوب دیگر هم این است که لباس می تواند در این زمینه به شما یاری زیادی بکند. دوست دارید بدانید چطور می توان چاقی و شکم برجسته را با استفاده از لباس پوشاند؟ پس این مطلب را تا خاتمه بخوانید.

1. پیراهن بلند بپوشید

پوشیدن پیراهن بلند یک ایده مناسب و البته بی نقص است. لباس های بلند و آزاد به راحتی فرم بدن شما را پنهان می نمایند و با پوشیدن آنها احساس راحتی و خوش لباسی به شما دست می دهد. پیراهن بلند را می توان به راحتی با هر مدل شلوار ترکیب کرد. پس فرصت بهتر دیده شدن را از دست ندهید.

البته به هیچ وجه توصیه نمی کنیم به سراغ لباس هایی بروید که از سایز خودتان بسیار بزرگ تر هستند. این کار ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد و باعث گردد از ابعاد واقعی تان چاق تر به نظر برسید. پس مهم این است که سایز مناسب خودتان را بپوشید؛ نه بزرگ تر و نه کوچک تر.

2. لباس تیره انتخاب کنید

پوشیدن لباس در رنگ های مختلف می تواند تأثیر متفاوتی بر اندام شما داشته باشد. لباس های تیره باعث می شوند لاغرتر به نظر برسید. لباس تیره به دلیل این که روی بدن سایه و روشن به وجود نمی آورد، برجستگی شکم را پنهان می نماید. پوشیدن لباس مشکی همواره یک گزینه مناسب است ولی می توانید از رنگ های سرمه ای، زرشکی، یشمی و قهوه ای تیره هم بهره ببرید.

3. لباس هایی با برش مناسب بپوشید

یکی از رازهای پوشاندن شکم این است که لباس، پیراهن یا تی شرتی بپوشید که در ناحیه باسن پهن تر است. لباس های کلوش و چین دار در این دسته قرار می گیرند. از قلم نیاندازید که در خصوص پوشیدن لباس زیر هم باید به سراغ سایز مناسب خود باشید.

4. شلوار فاق کوتاه نپوشید

یکی دیگر از گزینه های ایدئال برای پنهان کردن شکم، پوشیدن شلوار فاق بلند یا فاق متوسط است. این شلوارها راحت هستند و شکم را هم پنهان می نمایند. پوشیدن شلوار فاق کوتاه باعث می گردد آنچه قصد دارید دیده نگردد، به حتی برجسته تر به نظر برسد.

نکات مد و پوشاک برای مخفی کردن شکم در آقایان

فقط زنان به دنبال لباس هایی نیستند که ظاهر آن ها را بهتر کند. مخفی کردن شکم برای بسیاری از مردان هم مهم است. بنابراین ما به چند نکته خاص مردان هم می پردازیم.

البته مردان هم می توانند از نکاتی مانند انتخاب رنگ های تیره و نپوشیدن لباس های بیش از حد گشاد یا تنگ که برای زنان گفتیم استفاده نمایند.

5. کت بزرگ انتخاب کنید

پوشیدن اورکت ظاهری بسیار شیک و برازنده به شما می دهد و یکی از راه چاره های بی نظیر برای پوشاندن شکم است. البته این لباس در فصول گرم تر چاره ساز نیست، پس موارد بعدی را هم دنبال کنید.

6. لباس با طراحی مناسب بپوشید

زمانی که می خواهید به سراغ خرید لباس بروید، باید چند چیز را در نظر داشته باشید. اول این که کت های بهاره و پاییزه هم کارآمد هستند، خصوصاً اگر دکمه و زیپ آنها را باز بگذارید.

در خصوص انتخاب شلوار بهتر است مدل هایی را بپوشید که فاق بلند داشته باشند؛ البته اگر شکم خیلی بزرگی ندارید. با این کار پاهای شما به نظر بلندتر می رسد و در نتیجه لاغرتر دیده می شوید.

در نهایت از لباس هایی با خطوط افقی و نقش اجتناب کنید. هر چند این موارد به نظر جزئیاتی بی اهمیت هستند ولی در عمل تاثیر زیادی دارند.

7. وضعیت ایستادن

آخرین نکته برای داشتن ظاهر مناسب که البته هم در آقایان و هم در خانم ها به کار می آید، نحوه ایستادن و رفتار شماست. بدن یک فرد در وضعیت های مختلف، متفاوت دیده می گردد. پس صاف بایستید، چانه تان را بالا نگه دارید و به خودتان مطمئن باشید.

اگر شرمنده باشید یا پنهان شوید هر آنچه کوشش دارید پنهان کنید، نمود بیشتری پیدا می نماید. پس با اعتماد به نفس پیش بروید.

منبع: زندگی امروز
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 169

به "7 ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید