آینده مبهم، کابوس رابیو

به گزارش مالکوم، پنجره نقل و انتقالات تابستان سال جاری بسته شده است اما داستان آدرین رابیو تا تمام شدن فاصله زیادی دارد. او هنوز هم در فهرست بازیکنان مورد نظر باشگاه بارسلونا است، باشگاهی که در بازار نقل و انتقالات پذیرفت برای خرید او دست نگه دارد. حالا تغییری بزرگ در اوضاع به وجود آمده است: قرارداد او ماه ژوئن به خاتمه می رسد. پس بارسلونا و پاری سن ژرمن در کشمکشی قرار دارند که رابیو در مرکز آن واقع شده است.

آینده مبهم، کابوس رابیو

باشگاه پاریسی کوشش داد با هر وسیله ممکن رابیو را راضی به ماندن کند اما در حال حاضر، این هافبک فرانسوی درخواست باشگاه را نپذیرفته است. این هم دقیقاً همان چیزی است که بارسلونا انتظار دارد. اگر او بتواند در برابر وسوسه میلیون ها یورویی که ناصر الخلیفی می خواهد به پایش بریزد مقاومت کند، کاتالان ها می دانند که او را تابستان سال 2019 به عنوان بازیکن آزاد به چنگ خواهند آورد.

لازم به یادآوری است که رابیو خودش هم به پاری سن ژرمن گفته بود می خواهد پارک دپرنس را ترک کند اما کارفرمایان او درهای خروج را به رویش بستند. این کار آنها به مذاق رابیو خوش نیامد و به همین دلیل او گفت که قراردادش را تمدید نمی کند تا بتواند پی اس جی را به مقصد بارسلونا ترک کند. بارسلونا هم ظاهراً روی حرف او حساب و به قول او اعتماد نموده است. اکنون اما توماس توخل، سرمربی پاریسی ها به مسوولان باشگاه گفته باید هر طور شده رابیو را که جزو مهره های کلیدی تیم او است حفظ نمایند. رابیو در این فصل به جز 24 دقیقه، در تمام دقایق حضور تیمش در میدان بازی نموده است. تا الان سه پیشنهاد پاریسی ها برای تمدید قرارداد رابیو رد شده است، پیشنهادهایی که علاوه بر افزایش حقوق او، شامل پاداش وفاداری هم می گردد.

بارسلونا می داند زمانی خواهد رسید که این باشگاه از لحاظ قدرت مالی توان رقابت با پی اس جی را نخواهد داشت اما از جذب رابیو ناامید نیست بخصوص که بردن او به نوکمپ برای شان هیچ هزینه ای نخواهد داشت. در حال حاضر هدف رابیو مقاومت در برابر تمام پیشنهادها تا ماه ژانویه است، زمانی که مجوز خواهد داشت با هر تیمی که دوست داشته باشد پای میز مذاکره بنشیند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 71

به "آینده مبهم، کابوس رابیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینده مبهم، کابوس رابیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید