توصیه رهبری این است که همه مخاطب تولیدات یک نهاد انقلابی هستند

به گزارش مالکوم، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: مخاطب کارهای حوزه هنری همه جامعه هستند. توصیه رهبری این است که همه مخاطب تولیدات یک نهاد انقلابی هستند.

توصیه رهبری این است که همه مخاطب تولیدات یک نهاد انقلابی هستند

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات و کتاب گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری مالکوم، پیش از ظهر امروز یکشنبه 8 تیرماه آیین تکریم محسن مؤمنی شریف، رئیس سابق حوزه هنری و معارفه محمدمهدی دادمان در سمت ریاست حوزه هنری با اجرای رسالت بوذری در تالار اندیشه حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار گشت.

عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان نمود: آقای مومنی مصداق شاخص مدیر کارشناس است. در این مملکت کسانی را داریم که کارشناس هستند اما از توانمندی مدیریت بویی نبردند. خیلی از اینها علی رغم کارشناس بودن مدیر نیستند و عملکرد خوبی ندارند و ضربه می زنند و کسانی هم مدیر خوبی هستند اما کارشناس خوبی نیستند و اینها هم طور دیگری ناتوان در مدیریت هستند. اما هستند جماعتی که هم مدیرند و هم در کار خودشان کارشناس هستند.

وی درباره ویژگی های مدیریتی محمد مهدی دادمان هم گفت: من آقای دادمان را چند سالی است که می شناسم. البته با پدر بزرگوار ایشان هم آشنا بودم ولی باید بگویم توانمندی او هیچ ربطی به جایگاه پدر شهیدش ندارد. او آقازاده هست اما نه به معنای آقازادگی که می شناسیم. آقازاده ای با شخصیت مستقل است که از رویش های انقلاب است که در ضمنً جوان بودن باتجربه و با اخلاق است. متخصص در موضوع نیروی انسانی هستند که موضوع مهمی در مدیریت است.

ضرغامی با بیان اینکه توانمندی در مدیریت و شبکه سازی از نکات برجسته آقای دادمان است گفت: در عصر فضای مجازی که تولیدات هنری نیازمند سازماندهی در نیروی انسانی و شبکه سازی است یک مدیر توانمند باید در مسئله نیروی انسانی و ایجاد تشکیلات به ویژه در استان هاست حضور موثر داشته باشد.

وی گفت: من به این مدیر جوان یادآوری می کنم که مخاطب حوزه هنری، مخاطب عام است. مخاطب کارهای حوزه هنری همه جامعه هستند. توصیه رهبری این است که همه مخاطب تولیدات یک نهاد انقلابی هستند.

مدیر اسبق رسانه ملی شرح داد: امروز خلأ یک برنامه که دربرگیرنده مخاطبان عام جامعه در جهت پیام های اولویت دار نظام جمهوری اسلامی ایران نداریم و متأسفانه دیگران این کار را انجام داده اند. پس امروز نهادی چون حوزه هنری در مدیریت محمد مهدی دادمان می تواند جای خالی تولید این برنامه ها را پر کند.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1007

به "توصیه رهبری این است که همه مخاطب تولیدات یک نهاد انقلابی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه رهبری این است که همه مخاطب تولیدات یک نهاد انقلابی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید