توضیحات احسان علیخانی درباره توقف عصر جدید

به گزارش مالکوم، تهیه کننده و مجری مسابقه تلویزیونی عصر جدید درباره توقف فراوری این برنامه توضیحاتی را ارائه کرد.

توضیحات احسان علیخانی درباره توقف عصر جدید

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، احسان علیخانی به همراه داوران عصر جدید در گفت وگویی اینترنتی درباره سرنوشت عصر جدید شرحاتی را ارائه کردند.

بنا بر این گزارش، در ابتدای این مصاحبه علیخانی به شیوع کرونا اشاره نمود و گفت: این روز ها شرایط سختی را سپری می کنیم و بعضی از مردم در پی ابتلا به این بیماری عزادار شده اند. ما هم مانند خیلی از صنوف و مشاغل دیگر درگیر این ماجرا هستیم. این روز ها ما در تهران و سر کار هستیم، اما نه مثل قبل و تقریبا همه این شرایط را درک می نمایند.

وی ادامه داد: البته بعضی هنوز کرونا را باور ندارند و این برای ما شگفت انگیز و عجیب است! آن هایی که اهل تفکر هستند، متوجه هستند که با یک اتفاق دنیا گیر روبرو هستیم که کنترل هم نشد.

در بخش دیگر این مصاحبه آریا عظیمی نژاد در پاسخ به سوال علیخانی که آیا با این شرایط می توانستیم برنامه را ضبط کنیم؟ پاسخ داد: قطعا نمی توانستیم. چون خود ما بدون تماشاگر حدود 300 نفر هستیم که شرایط را سخت و سخت می نماید. در مقطعی هم که عده ای تعدیل شدند، باز هم حدود 200 نفر در برنامه حضور داشتند.

پس از آن علیخانی ادامه داد: تقریبا 90 درصد از شرکت نمایندگان از شهر های دیگر به برنامه می آیند و آن ها خانواده دارند و همچنین ما گروه های پر تعداد هم داریم. به عنوان مثال گروهی داریم که 60 نفر عضو دارد و حداقل هم باید 2 روز در تهران باشند و تمرین نمایند و حتی در این میان خانواده شان هم درگیر شوند. در حال حاضر بعضی برنامه های تلویزیونی در حال فراوری هستند، اما حتما گروه های کوچکی دارند، ولی ما اگر بخواهیم ضبط کنیم، حداقل 50 نفر درگیر می شوند که کار را سخت می نماید.

پس از آن امین حیایی نیز ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار و مخصوصا هنرمندان، گفت: در این روز های کرونایی تنها را همین صبوری کردن است و اینکه منتظر باشیم تا واکسن واقعی به دستمان برسد. در این شرایط باید دو طرف درخواست ها را نگاه کنیم، اول باید دولت یاری کند و دوم مردم هم همراهی نمایند. این مسئله را باید با هم حل کنیم و کارهایمان همگانی باشد. این مرحله را هم رد می کنیم و پشت هر سختی روز های شادی را خواهیم داشت.

به گزارش فارس، علیخانی در بخش دیگر این مصاحبه درباره فراوری ادامه عصر جدید شرح داد: برای من به عنوان تهیه نماینده بهتر بود که کار را فراوری کنیم، ولی چون از مهر 98 برنامه را شروع کردیم و 18 ماه هم درگیر بودیم، نمی دانستیم که کار کی به انتها می رسد و امیدوارم اگر خدا یاری کند بتوانیم تا نوروز 1400 آن را به انتها برسانیم. ضمن اینکه ما در این کار درگیر هزینه های کمرشکنی هستیم. 90 درصد شرکت نمایندگان برنامه از شهرستان می آیند و نمی توانند با ماسک تمرین نمایند. خانواده درگیر بودند و منع تردد هم وجود داشت وگرنه ما دوست داریم کار را زودتر شروع کنیم.

در ادامه علیخانی با بشیرحسینی نیز گفت وگویی داشت که بشیرحسینی در این مصاحبه عنوان داشت: من هم مثل دیگران، اطرافیانم دچار کرونا و هم عزادار شدند. پدر و مادر خود من دو بار به کرونا مبتلا شدند و روز های نگران نماینده ای داشتیم.

وی ادامه داد: متاسفانه این روز ها با مرگ های غریبانه و بدون مراسمی روبرو هستیم و در این قرنطیه باید با خدای خود خلوت کنیم. خدا خواست یک بار دیگر به ما فرصت بدهد تا در خود بازنگری نموده و با خود خلوت کنیم. باید پیغام های عظیم تری را دریافت کنیم از جمله اینکه انسان نباید به خودش مطمئن گردد.

رویا نونهالی دیگر داور عصر جدید نیز در سخنانی عنوان داشت: من با اینکه افراطی مراقب بودم، اما باز هم مبتلا شدم و پس از 14 روز قرنطینه جواب تستم منفی شد. این روز ها خیلی ها نظیر خود من سر کار هستیم، اما برنامه عصر جدید کار پر خطری است.

علیخانی در بخش انتهای این مصاحبه گفت: تئاتری ها در این دوران ضربه سختی خوردند و تا به حال شبکه درباره ما صبوری نموده و بچه ها هم همدلی نموده اند. ما تا به حال در 2 مرحله توقف داشته ایم و این مرحله سوم است. همه این ها می تواند دلایلی برای نابودی یک کار باشد، اما من امیدوارم بتوانیم در نهایت تا تحوبل سال فینال کار را ضبط کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1297

به "توضیحات احسان علیخانی درباره توقف عصر جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات احسان علیخانی درباره توقف عصر جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید