جستجوی گمشده های امروز فرهنگ یزد در خونه ننه آقا

به گزارش مالکوم، خبرنگاران/یزد معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد ضمن بازدید از لوکیشن برنامه نوروزی خونه ننه آقا در یک خانه تاریخی ابراز امیدواری کرد که مردم یزد با تماشای این برنامه دستیابی به فرح و شادی نوروزی عمومی، با سبک زندگی، آداب و رسوم و میراث معنوی ملموس و ناملموس شهر دیار خودشان آشنا شوند و این گمشده های جامعه امروز دوباره احیا شوند.

جستجوی گمشده های امروز فرهنگ یزد در خونه ننه آقا

عباس ملازینلی در حاشیه این بازدید با اشاره به حرفه ای بودن تیم برنامه ساز خونه ننه آقا، اظهار کرد: مطمئنا وقتی تیمی قدرتمند و حرفه ای از یک برنامه تلویزیونی پشتیبانی می کند، آن برنامه ماندگار و اثربخش خواهد بود.

وی شرح داد: در خونه ننه آقا می توان کلیدواژه های زندگی دیروز، کسب تجربه و اعتباری کوچک ترها در کنار بزرگترها و تبادل سینه به سینه اندیشه ها و فرهنگ های اصیل یزدی به نسل جدید را به خوبی مشاهده کرد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به تاکید بر محتوا در برنامه های نوروزی این سازمان گفت: خوشبختانه در مجموعه سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد توجه به محتوا در تدوین و تولید برنامه ها به نوعی نهادینه شده است و هر کدام از واحدهای این سازمان با اتاق فکرهای مجزا مباحث محتوایی را به مدیران و برنامه ریزان ارائه می کنند تا هدف اصلی سازمان یعنی اثربخشی در لابه لای برنامه ها گم نشود.

وی افزود: در تدوین و اجرای برنامه های نوروزی سازمان به گونه ای عمل شده تا همه اقشار در سنین مختلف بتوانند از محتوای ارائه شده حداکثر استفاده و بهره را ببرند و در خونه ننه آقا حضور و تعدد نسل ها گویای این مهم است که همه سنین مخاطب آن هستند و سعی شده کسی دست خالی از خانه ننه آقا بیرون نیاید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، ملازینلی عنوان نمود: امیدواریم با بهره گیری از فضای مجازی و رسانه ها ضمن اطلاع رسانی موثر از برنامه های سازمان، شهروندان تا سرانجام ایام نوروز برنامه ها را دنبال کنند و خودشان کیفیت برنامه ها را قضاوت کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1469

به "جستجوی گمشده های امروز فرهنگ یزد در خونه ننه آقا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جستجوی گمشده های امروز فرهنگ یزد در خونه ننه آقا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید