در عرصه های روزنامه نگاری به شکوفایی رسیده ایم

به گزارش مالکوم، هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری پنجشنبه شب با حضور داود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، سردار داود غیاثی راد معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال کشور، حجت الاسلام سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، داودی رئیس شورای اسلامی شهر، حسینی مدیرکل مرکز اسناد استان، مریم نخستین شهردار محمدیه و جمعی از خبرنگاران در سالن دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.

در عرصه های روزنامه نگاری به شکوفایی رسیده ایم

علی دهباشی سردبیر مجله فرهنگی و ادبی بخارا در این مراسم گفت: در باره مفاخر قزوین انقدر گفته اند و بخشی در عرصه مطبوعات آثار درخشانی برجای گذاشته اند اما هنوز می توان کتب متعددی از این افراد برجسته منتشر کرد.

وی افزود: انگیزه اصلی ادیبان و مفاخر کشور عشق به ایران و این آب و خاک است و همه قلم می زنیم تا فرهنگ اصیل خود را حفظ کنیم و در سالهای اخیر با گرایش های مختلف و تنوع فرهنگی در عرصه های روزنامه نگاری به شکوفایی رسیده ایم.

سردبیر مجله فرهنگی و ادبی بخارا تصریح کرد: در عصری هستیم که تنوع فرهنگی پذیرفته شده و انسانهایی اصیل و میهن دوست برای اعتلای کشور همت کرده اند و دلبستگی آنها به کشور موجب ماندگاری آنها شده است.

دهباشی یادآورشد: باید به فرهنگ ایران عشق بورزیم و بیان واقعیت ها یکی ازرسالت های مطبوعات و رسانه هاست تا اصالت ها باقی بماند و جسارت در بیان حقایق رواج یابد.

وی اظهارداشت: برگزاری مراسم تجلیل از مالکوم و فعالان عرصه رسانه موجب شکوفایی استعدادهای این عرصه و تقویت انگیزه خدمت رسانی در این عرصه می شود.

در ادامه این مراسم از چند خانواده شهید رسانه و نیز علی دهباشی سردبیر مجله ادبی بخارا و چهره پیش کسوت ملی و استانی تجلیل شد.

همچنین از برگزیدگان هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان با اهداء لوح و جوایز نقدی تجلیل شد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 21 مرداد 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 5

به "در عرصه های روزنامه نگاری به شکوفایی رسیده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در عرصه های روزنامه نگاری به شکوفایی رسیده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید