زهرا شیدایی فینالیست شد، میرحسینی برنز گرفت، کیانی حذف شد

به گزارش مالکوم، به گزارش خبرنگاران، در ادامه نخستین دوره رقابت های تکواندو آزاد زنان دنیا امروز آدینه تکواندوکاران اوزان 49-، 57- و 73- کیلوگرم به ملاقات رقبای خود رفتند که سه نماینده ایران رقابت های خود را برگزار کردند.

زهرا شیدایی فینالیست شد، میرحسینی برنز گرفت، کیانی حذف شد

در وزن 57- کیلوگرم زهرا شیدایی کار خود را با فزونی 12 بر 9 مقابل النا میرونیوک از روسیه شروع کرد و سپس در پیکار با نیکیتا گلاسنویچ تکواندوکار با تجربه و عنوان دار کرواسی بعد از تساوی 7 بر 7 در امتیاز طلایی پیروز شد و در ادامه 13 بر 3 النا کریویچنکو از روسیه را از پیش رو برداشت و راهی نیمه نهایی شد. شیدایی در این مرحله آلیاه پاول از انگلستان را پیش رو داشت که با کسب پیروزی 17 بر 9 راهی مبارزه نهایی شد. وی فردا عصر برای کسب مدال طلا به مصاف مارگاریتا بلیزنیاکووا از روسیه خواهد رفت.

در همین وزن ناهید کیانی ابتدا 12 بر 5 برابر گیادا الهلوانی از ایتالیا به فزونی دست یافت و سپس 18 بر 8 نتیجه را به نادا لاراج از مراکش واگذار کرد.

در وزن 73- کیلوگرم ملیکا میرحسینی در اولین ملاقات راما ابوالروب از اردن را 13 بر 8 از پیش رو برداشت و در ادامه 13 بر 9 کنزل دنیز از قزاقستان را شکست داد به نیمه نهایی صعود کرد. وی در این مرحله و در مبارزه با پولینا خان از روسیه رفت و پس از تساوی 10 بر 10 در سرانجام سه راند مبارزه در راند چهارم و با امتیاز طلایی شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

در مبارزات روز گذشته کوثر اساسه به مدال برنز دست یافت، نرگس میرنورالهی، سعیده نصیری و زینب اسماعیلی هم از دور رقابت ها کنار رفتند.

سلطانی آخرین نماینده ایران

در مسابقات روز سرانجامی که قرار است همه فینال ها برگزار گردد، غزل سلطانی در وزن 53- کیلوگرم تنها نماینده ایران است. در این وزن 23 نفر حضور دارند که نماینده ایران ابتدا به مصاف حیان ایتر محمدی از عربستان می رود و پس از آن رو در روی ماریا پرز از اسپانیا دارنده مدال تورنمنت های مختلف قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1849

به "زهرا شیدایی فینالیست شد، میرحسینی برنز گرفت، کیانی حذف شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "زهرا شیدایی فینالیست شد، میرحسینی برنز گرفت، کیانی حذف شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زهرا شیدایی فینالیست شد، میرحسینی برنز گرفت، کیانی حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید