فوتبال دنیا، جنارو گتوسو: در جناح راست همه چیز خوب پیش می رود ، گاهی باید داد بزنید و گاهی لمس شانه کافی است

به گزارش مالکوم، فوتبال دنیا - جنارو گتوسو از بازگشت میلان به دوران کامیابی خوشحال است.

فوتبال دنیا، جنارو گتوسو: در جناح راست همه چیز خوب پیش می رود ، گاهی باید داد بزنید و گاهی لمس شانه کافی است

به گزارش مالکوم، جنارو گتوسو پس از برتری تیم فوتبال میلان مقابل کیه وو در هفته هشتم رقابت های سری A ایتالیا به ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان خود پرداخت.

سرمربی میلان در این باره گفت: مسئله ای در عملکرد تیم وجود ندارد. گاهی در کسب 3 امتیاز دچار مشکل می شویم. از همان آغاز فصل، تیم نشان داده می تواند خوب فوتبال بازی کند. همیشه می خواهیم بازی خودمان را انجام دهیم. در هفته های قبل هم بحرانی وجود نداشت اما نمی توانستیم ضربه آخر را به رقبا بزنیم.

گتوسو در ادامه اضافه نمود: من همیشه بازیکنانی را ترجیح می دهم که درک می نمایند چه می خواهم. البته برخورد با بازیکنان هم متفاوت است. گاهی باید داد بزنید و گاهی لمس شانه بازیکن کافی است. در جناح راست همه چیز خوب پیش می رود. در جناح چپ هم نسبت به قبل بهتر کار می کنیم. باید بیشتر به بازی عرض بدهیم و تنها از سوسو استفاده نکنیم. موظفیم در بخش دفاعی بیشتر پیشرفت کنیم. این مساله به سیستم 2-4-4 ربطی ندارد. جدول رده بندی سری A

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 63

به "فوتبال دنیا، جنارو گتوسو: در جناح راست همه چیز خوب پیش می رود ، گاهی باید داد بزنید و گاهی لمس شانه کافی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، جنارو گتوسو: در جناح راست همه چیز خوب پیش می رود ، گاهی باید داد بزنید و گاهی لمس شانه کافی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید