مشهد، مهاجری: پدیده تاکتیکی ترین تیم ایران است، درگیری ها نقطه تاریک بازی بود

به گزارش مالکوم، رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: تنها گل تاکتیکی که خوردیم در بازی با پدیده بود.

مشهد، مهاجری: پدیده تاکتیکی ترین تیم ایران است، درگیری ها نقطه تاریک بازی بود

به گزارش مالکوم از مشهد مقدس، رضا مهاجری پس از تساوی دو بر دو تیمش برابر پدیده خراسان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال در مورد رفتارهای خودش و بازیکنان ماشین سازی پس از سرانجام بازی گفت: وقتی کار زشت باشد، زشت است. کاش صحبت هایی که با بازیکنان نموده بودم را به شما می گفتم تا اینطور قضاوت نکنید. هفت سال است به عنوان سرمربی کار می کنم و یک بار بی اخلاقی از تیم من دیده اید؟ 20 هزار تماشاگر من را تشویق کردند. بهتر است یک طرفه به قاضی نروید.

وی ادامه داد: پس از سرانجام بازی، دست روی سر بازیکنان کشیدم و گفتم تنها گل تاکتیکی که خوردیم، این بازی بوده است. اگر من را نمی شناختید، حرف تان درست بود. یک کار بی اخلاقی از من دیده اید که این دومی بوده باشد؟ بازیکنم را آوردم که عذرخواهی کند. گور پدر این فوتبال.

مهاجری بیان کرد: سه سال در پدیده شاهد بودید چطور این تیم نگه داشتیم. این حرف ها برای من سخت است. زمانی که مدیر تیم تراکتورسازی شدم، نمی توانستم سه بازیکن پدیده را با خودم ببرم؟ مدیربرنامه بازیکن به من گفت بی معرفتی، چون بازیکن را با خودت نبردی. گفتم تیم شهرم بوده و نمی توانم این کار را بکنم. اکبر صادقی، مردامند و ... نمی توانستند بیایند؟ بدترین دوران پدیده برای من بود، این تیم چه چیزی داشت؟ مدیر و بازیکن داشت؟ حساس ترین بازی نیم فصل ما بازی با پدیده بود که بهترین تیم ایران است. پس از گل، ایستادم و کاری نکردم. بله، خوشحالم که گل زدیم و باید به بچه های مان افتخار کنم.

سرمربی ماشین سازی گفت: تنها بازی که گل تاکتیکی خوردیم، این بازی بود. روی دو گل غافلگیر شدیم. پدیده تاکتیکی ترین تیم ایران است و به مردم و مجموعه پدیده تبریک می گویم. باعث افتخار است که در این جو یک امتیاز گرفتیم. به بچه هایم تبریک می گویم که مقابل بهترین تیم ایران امتیاز گرفتیم. تاکنون چنین جوی را ندیده بودم. نمی توانم گلایه کنم که چرا بازی امروز رایگان شد، چون حق تیم میزبان است. تاکنون در فوتبال مشهد ندیده بودم که استادیوم پر گردد. دم پدیده، بازیکنان، مربیان و تماشاگران آن گرم. از آن طرف، به پدیده افتخار می کنم و از طرف دیگر به بازیکنانم تبریک می گویم که دو بار بازی را به تساوی کشاندند. نتیجه دریافت برابر پدیده افتخار است.

وی با اشاره به فشاری که روی تیمش وجود دارد، توضیح داد: برای بازی با ذوب آهن روز مسابقه به اصفهان رفتیم. گفتم 24 ساعت بازی را عقب بیندازید. وقتی با اتوبوس به محل بازی می رفتیم، بازیکنان خواب شان برده بود. حق کشی ها در فوتبال را دیدید و این حق کشی برای تیم هایی مثل ما بوده است. در بازی با پرسپولیس دیدید که چطور حق کشی کردند. فوتبال برای متمول هاست. در بازی با پرسپولیس، داوری که پنالتی ما را نگرفت، شجاع بود، چون همه گفتند پنالتی بود، اما او گفت پنالتی نبوده است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در واکنش به وقت کشی بازیکنان تیمش گفت: خوشبختانه همدیگر را می شناسیم و با هم بزرگ شدیم. اگر بازیکن عضله اش می گیرد، به خاطر این است که موجودی ما کم بوده و 50 درصد بازیکنان مصدوم هستند. دفاع راست را مهاجم و وینگر تیم را دفاع می گذارم. بازیکن ندارم، اما ناله نکردم و با داشته هایم کار نموده ام. محمدرضا کنعانی زادگان نباید بازی می کرد، اما به خاطر من بازی کرد. زانوی او پیچ و مهره است. به مهدی زاده گفتم چرا از زمین بیرون آمدی، گفت داور به او اعلام نموده. مگر دیوانه ام دفاع تیمم را بیرون بکشم و 10 نفره شویم؟

اگر بازی را کنترل نمی کردیم، کلاه سر ما گذاشته می شد. مهاجری با بیان این جمله ادامه داد: امین قاسمی نژاد ابتدای بازی گل قشنگی به ما زد، اما او را کنترل کردیم. اکبر صادقی یکی از بهترین هافبک های ایران است که او را کنترل کردیم. اگر کنترل نمی کردیم، از پدیده امتیاز نمی گرفتیم. با این حال، اعلام کردم که گل تاکتیکی از پدیده دریافت کردیم. در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که زشت است وقتی در تمرینات کار می کنیم، در زمین گل می خوردیم. مقابل پرسپولیس نیز، روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم که اتفاقی بود.

وی در مورد اعتراضش به داور بیان کرد: احساس کردم پیمان بابایی را در محوطه جریمه کشیدند. روی یک صحنه نیز، خطایی روی رضا خالقی فر رخ داد که داور نگرفت. من به داوری ورود ننموده ام اما سال گذشته چطور به ذوب آهن باختیم؟ یک گل آفساید خوردیم و گل دیگر که پنالتی نبود. بروید و ببینید داور آن مسابقه چه کسی بود. یکسری از اعتراض ها نیز برای جریان بازی است، چون دوست دارم تیمم ببرد. به تیم خودم تعهد دارم و آبرویم است. زمانی که سیاه جامگان بودم، پدیده را شکست دادیم و یکسری از من انتقاد کردند. سیاه جامگانی که تازه متولد شده بود، اما اکنون اثری از آن نیست.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در خصوص بازی کردن کنعانی زادگان در این دیدار گفت: او باید استراحت کند. قرار نبود کنعانی زادگان برای تیم ملی مقابل ونزوئلا به میدان برود، چون در بازی قبلی تیم ملی بازی نموده بود، اما ظاهرا یک نفر آسیب می بیند و کنعانی زادگان جای او قرار می گیرد. کنعانی زادگان مقابل پرسپولیس نیز با فشار زیادی بازی کرد. او خسته است و باید استراحت کند. کنعانی زادگان سرمایه ملی است و باید حفظ گردد.

مهاجری در رابطه با اتفاقات بعد از بازی بیان کرد: همیشه گفته ام بازیکنی که وارد این مسائل گردد، باید خودش را اصلاح کند. بارها گفته ام کسانی که این گونه ستاره می شوند، عمر فوتبالی شان کوتاه است. اگر مقصر از سمت ما باشد، مطمئن باشید برخورد می کنم، اما باید ببینیم موضوع چه چیزی بوده است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در مورد بحث بازگشت داریوش شجاعیان به ماشین سازی گفت: پیش از بازی گفتم که اگر او برگردد، استقبال می کنیم.

مهاجری در خصوص درگیری های اعضای کادر دو تیم پس از سرانجام بازی گفت: سرآسیابی برای من عزیز است، اما باید فیلم را ببینم. هم من و هم شما تحت فشار هستیم. الان هر چیزی بگویم یک طرفه به قاضی رفته ام. تنها نقطه تاریک بازی، این صحنه ها بود. خودمان هم عذرخواهی کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 117

به "مشهد، مهاجری: پدیده تاکتیکی ترین تیم ایران است، درگیری ها نقطه تاریک بازی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشهد، مهاجری: پدیده تاکتیکی ترین تیم ایران است، درگیری ها نقطه تاریک بازی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید