پخش بیش از 40 فیلم در جشن نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته

به گزارش مالکوم، بیش از 40 فیلم سینمایی و تلویزیونی در جشن نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می شود.

پخش بیش از 40 فیلم در جشن نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته

به گزارش خبرنگاران، فیلم های بچه های کوچه دوازدهم، ببرهای پرنده، رودخانه ویند، ماشین دیوانه، قلب مرا فرا می خواند، سلام مامان، قدمگاه، کفش های پاره، معمای والتون، فضای بین ما، گاوبازان، کیم مامور مخفی، روز اردو، سه احمق، آدم برفی، فراتر از فریب، کنگ، جزیره گمشده، سوگند، برادرم خسرو، ورود، در جستجوی دری، کنگ فو یوگا، مرز، نبرد با آتش، شاهزاده روم، رابینسون کروزو، لک لک ها، شمشیر اژدها، قصه های مجید، رکود بزرگ، امکان مینا، خواستگار محترم، مدرسه هندی، طعم شیرین خیال، آخرین مجرد، آن شرلی، پنج ستاره، خداحافظ وینی پو، من ترانه پانزده سال دارم، طرفدار و بچه های ابدی چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه (12، 13 و 14 اردیبهشت ماه) از شبکه های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی بچه های کوچه دوازدهم به کارگردانی شاپور غریب، چهارشنبه (12 اردیبهشت ماه) ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که: حاج آقا حقیقت به مناسبت نیمه شعبان مسابقه فوتبالی بین بچه های کوچه دوازدهم و بچه های کوچه پشتی برقرار می نماید و قول می دهد که هرکس در این مسابقه گل بزند به عنوان جایزه به یک باشگاه فوتبال برود. بچه های دو کوچه به این بهانه درگیر ماجراهایی می شوند. حمید از بچه های کوچه دوازدهم که در کلوپ حسین آپاراتچی کار می نماید، می خواهد فیلمی از فعالیت بچه های کوچه اش تهیه کند تا در نیمه شعبان نمایش دهد. فرهاد سرکرده کوچه پشتی که از راز تجدیدی حمید خبر دارد او را تهدید می نماید که اگر برای آنها فیلم نسازد موضوع را به پدرش می گوید. رضا که دوست حمید است، پس از اطلاع از این ماجرا، حسین آپاراتچی را در جریان می گذارد... .

سید جواد هاشمی، آتش تقی پور و حمید میهن دوست بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی ببرهای پرنده به کارگردانی دینگ شنگ، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جکی چان، جیسی چان و زیتاهو هوانگ خواهید دید: در دسامبر 1941، جهت راه آهن تیانجین تا نانجینگ در شرق چین، تحت کنترل نیروهای ژاپنی است. ژاپنی ها برای حمل و نقل مهمات و نیروهای نظامی از این خط استفاده می کنند. مایوان کارگر ساده راه آهن به همراه بقیه همکارانش در فقر و فلاکت و تحت استثمار ژاپنی ها زندگی می کنند. همچنین پدر و همسر او به دست نیروهای ژاپنی کشته شده اند و او منتظر فرصتی برای انتقام است. از این رو تصمیم می گیرد پلی را منفجر کند که یک گروه از سربازهای ژاپنی قرار است با قطاری پر از مهمات و مواد منفجره از روی آن در جهت تیانجین به تانجینگ عبور کنند ...

فیلم سینمایی رودخانه ویند به کارگردانی تیلور شریدان، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: کوری لمبرت مامور سازمان حیات وحش در حین گشت زنی در منطقه استحفاظی خود جنازه منجمد شده یک دختر جوان را در برف پیدا می نماید. در پی کشف جنازه و بالا دریافت احتمال جنایت، پلیس وارد ماجرا می گردد و جین بنر افسر تازه کار اف بی آی مامور رسیدگی به این پفراینده می گردد. کوری که کوهستان های پربرف منطقه را مثل کف دستش می شناسد برای یافتن قاتل با جین همراه می گردد. جنازه مربوط به دختر جوانی به نام ناتالی است که به همراه همسرش مت در همان حوالی زندگی می کرده است. آنها به دنبال مت می گردند اما مت هم ناپدید شده است. چندی نمی گذرد که جنازه مت هم پیدا می گردد...!

در این فیلم الیزابت اولسن، جرمی رنر و جان برنت هال هنرنمایی کرده اند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی ماشین دیوانه به کارگردانی نیکولاس بنامو، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 صبح از شبکه دو سیما پخش می گردد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: تام پزشک زیبایی است که به همراه خانواده اش قصد رفتن به تعطیلات را دارد. تام برای این سفر خودرویی جدید خریده و بدون آنکه با خانواده اش مطرح کند، پدر پیر و خرابکارش، بن را نیز دعوت کرده است. آنها به راه می افتند و در اولین پمپ بنزین، بن، دختری غریبه به نام ملودی را در ماشین مخفی می نماید تا او را به اتومبیل مادرش برساند اما پس از مدتی معین می گردد ترمز ماشین از کار افتاده و آنها در ماشینی با سرعت 160 کیلومتر گیر افتاده اند. پلیس بزرگراه در ابتدا سعی می نماید، آنها را متوقف کند اما زمانی که متوجه مشکل آنها می گردد تمام راه ها برای آنها باز می نماید....

در این فیلم جوز گراسیا، آندره دوسولیر و کارولین ویگناکس نقش آفرینی کرده اند.

فیلم تلویزیونی قلب مرا فرا می خواند به کارگردانی مایکل لاندِن، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می گردد.

در این فیلم با بازی مگی گرِیس، استفان آمِل و پاپی درایتون خواهید دید: دختر جوانی به نام الیزابت، که به تازگی تحصیلات خود را در دانشگاه به خاتمه رسانده، قصد دارد به عنوان معلم مشغول به کار گردد. هنگامی که از سوی مسئول تقسیم معلمان که مرد جوانی است، با این پیشنهاد روبرو می گردد که در صورت ازدواج با او، الیزابت را به مدرسه بسیار خوبی می فرستد، حاضر به پذیرش این در خواست نشده و در نتیجه به مدرسه ای دورافتاده اعزام می گردد. خانواده الیزابت که او را فاقد این توانایی می دانند که به تنهایی به روستایی دورافتاده برود، به عناوین مختلف قصد منصرف کردن او را دارند، اما او حاضر به پذیرش این موضوع نمی گردد....

فیلم تلویزیونی سلام مامان به کارگردانی اصغر توسلی، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش می گردد.

داستان فیلم از این قرار است که: علی نوجوان 12 ساله پس از فوت مادرش تنها شده و تمام تلاشش را برای پرکردن جای خالی او به کار می بندد. او نمی تواند حضور بیگانه ای را به جای مادرش در خانه تحمل کند. اما ناتوانی علی در انجام امور زندگی و مسائلی که سبب افت تحصیلی اش می گردد....

در این فیلم علیرضا جلالی تبار و ستاره اسکندری نقش آفرینی کرده اند.

فیلم تلویزیونی قدمگاه به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می گردد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: رحمان پسری سرراهی است که از همان کودکی در روستا زندگی کرده و بزرگ شده است. هر سال در نیمه شعبان او برای ادای نذر ده ساله اش (که امسال آخرین سال آن است) راهی قدمگاه می گردد. اما با رسیدن به این زیارتگاه رحمان خوابی می بیند که زندگی او را متحول می نماید....

رضا کیانیان و بابک حمیدیان در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

فیلم تلویزیونی کفش های پاره به کارگردانی وحید پاک زاد، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم در مورد دختر بچه ای به نام شادی است که ارتباط عاطفی بسیار قوی با پدربزرگش دارد. او با سوال بزرگی به نام مرگ روبرو می گردد، پدربزرگ در جواب به سوال شادی که زمان مرگ او را می پرسد، زمان مرگ را به شوخی وقتی اعلام می نماید که کفش هایش پاره شوند! از آن به بعد شادی درگیر کفش های پدربزرگ می گردد تا مبادا به آنها آسیبی برسد. در طی اتفاقی یک لنگه از کفش پدربزرگ پاره می گردد. شادی سریعا کفش را به کفاشی برای تعمیر می سپارد. پدربزرگ نیز به علت عارضه قلبی روانه بیمارستان می گردد. زمانی که شادی برای پس دریافت کفش به کفاشی می رود متوجه می گردد که کفاش فوت کرده است. او به کمک پسر همسایه به دنبال آشنائی که بتواند کفش را به آنها پس دهد به منزل او و حتی مراسم ختم او می رود....

جهانبخش سلطانی، الهام رضایی و امین زارع بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی معمای والتون به کارگردانی جوزف ایتایا، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: اندی جوان 17 ساله ای است که پس از شکست در رقابت شنای منطقه ای و از دست دادن بورس تحصیلی، فرزندی غیر قابل تحمل برای خانواده اش شده و برای بار چندم به جرم دزدی از فروشگاه دستگیر می گردد. در و مادر اندی تصمیم می گیرند او و برادر کوچکش، مارک را برای دیدن عمو ترنت به جزیره ای در حوالی شهرشان بفرستند. اندی و مارک هیچ گاه اسم عمو ترنت و جزیره را نشنیده اند و همین موضوع باعث عصبانیت اندی و هیجان زده بودن مارک می گردد. اندی و مارک به محض ورود به جزیره متوجه می شوند پدربزرگ آنها، مالک جزیره و مردی ثروتمند بوده است که پس از مفقود شدنش، تمام میراث و ثروتش که همانند گنجی پنهان کرده، ناپدید می گردد...!

جاستین کلی، بنجامین استاکهام و کلسته دستجاردینز بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی فضای بین ما به کارگردانی پیتر چلسوم، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 30: 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی گری الدمن، ایسا باترفیلد وکارلا گوجینو خواهیم دید: گاردنر در مریخ متولد شده و مادرش را در مریخ از دست داده است. او شانزده ساله شده و با دختری در زمین آشنا می گردد. گاردنر به زمین می آید و از بیمارستان فرار می نماید و به دختر مورد علاقه اش می رسد ولی به دلیل عادت نداشتن به جاذبه نمی تواند در زمین زندگی کند و به مریخ بازمی گردد.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی گاوبازان به کارگردانی ملکوم سینت کلر، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می گردد.

در این فیلم با نقش آفرینی استن لورل و الیور هاردی خواهید دید: لورل و هاردی در کسوت کارمطلع خصوصی به مکزیکوسیتی برای دستگیری یک مجرم می فرایند. در آنجا قرار است با حضور یک گاوباز سرشناس بارسلونیایی مراسم گاوبازی برگزار گردد اما به دلیل مسائل گذرنامه نمی تواند حضور پیدا کند و از آنجا که استن لورل شبیه آن گاوباز است او را به جای او وارد میدان گاوبازی می کنند...!

فیلم سینمایی کیم مامور مخفی به کارگردانی دای مین پارک، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: کیم سئوندال پسر جوان و بسیار باهوشی است که در جریان درگیری در یک جنگ و دست و پنجه نرم کردن با فقر به همراه دوست خود کلاه برداری و دزدی را آغاز می نماید. او به کمک دوست خود سرقت های بسیار زیادی را با پیروزیت انجام می دهد. دربار برای به دام انداختن وی جایزه بزرگی را معین کرده است. اما کیم به همراه دو دوست خود با روش های منحصر به فرد خویش پس از انجام هر عملیات آن شهر را ترک می نماید. در این میان کیم با تاجر شیاد و بی رحمی روبرو می گردد که یکی از دوستان او را به قتل می رساند....

سئونگ هویو، جای هایون جو و ساک هوجان بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی روز اردو به کارگردانی حسین قناعت و حسن محمدی، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می گردد.

در این فیلم با نقش آفرینی سعید آقاخانی، اردلان شجاع کاوه و آشا محرابی خواهید دید: دو نوجوان به نام های فرید و میثاق که همسایه و هم کلاسی هستند ولی به خاطر اختلافات فرهنگی و خانوادگی مسائلی با هم دارند آنها برای یک اردوی دانش اموزی به رامسر می فرایند و اتفاقاتی در این سفر می افتد که بر اخلاق و رفتار آنها تاثیر می گذارد از لوکیشن های روز اردو می توان به شهرک شهید محلاتی و میدان هروی در تهران اردوگاه میرزا کوچک جنگلی و جنگلها و ساحل رامسر اشاره کرد ... .

فیلم سینمایی سه احمق به کارگردانی راج کومار هیرانی، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که: سه فارغ التحصیل کالج مهندسی بعد از 10 سال بر سر یک قرار قدیمی حاضر می شوند ولی نفر چهارم نمی آید. آنها برای پیدا کردن او راهی سفری طولانی می شوند و در نهایت درمی یابند که دوستشان هویت یک نفر دیگر را داشته و به جای او تحصیل کرده و مدرک تحصیلی گرفته است!

امیر خان، مد هاوان و مونا سینق بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی آدم برفی به کارگردانی داوود میرباقری، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 10 به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: عباس خاکپور بعد از چند حرکت شکست خورده برای دریافت ویزای آمریکا، به پیشنهاد یک دلال ایرانی تغییر چهره داده و به ظاهر یک زن درمی آید. با این ترفند او می تواند ویزای مهاجرت به آمریکا را بگیرد. اما در این بین با زنی ایرانی به نام جهان آشنا می گردد که توسط شوهر سابقش به ترکیه کشانده شده و آواره و سرگردان به حال خود رها شده است. خاک پور که رفته رفته به زن دل بسته، فکر سفر به آمریکا را از سر بیرون می نماید و تصمیم می گیرد به ظاهر قبلی خود بازگشته با جهان ازدواج کند و به ایران بازگردد.

در این فیلم سینمایی، اکبر عبدی، پرویز پرستویی و داریوش ارجمند هنرنمایی کرده اند.

فیلم سینمایی فراتر از فریب به کارگردانی میسکانداکت شینتارو شیموساوا، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می گردد.

در این فیلم خواهید دید: بن وکیل پیروز و جوانی است که در یک شرکت حقوقی کار می نماید و یک زندگی معمولی با همسرش دارد. ناگهان امیلی نامزد سابق او پس از ده سال سر و کله اش پیدا می گردد و برای افشای یک پفراینده بزرگ از بن کمک می خواهد. پفراینده مربوط به یک شرکت دارویی معروف است که یک نوع از داروهای آن موجب مرگ افراد زیادی شده و رییس شرکت با رشوه و پول جلوی افشای این ماجرا را گرفته است. امیلی دستیار رییس این شرکت دارویی است و اطلاعات مهمی را از لپ تاپ رییس شرکت دزده است و در اختیار بن قرار می دهد....

مالین آکرمان، آلیس او و جولیا استلیس بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی کنگ، جزیره گمشده به کارگردانی جوردن رابرتز، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 30: 19 از شبکه سه سیما پخش می گردد.

در این فیلم با بازی تام هیدلستون، ساموئل جکسون و بیر لارسون خواهید دید: در سال 1973 ارتش آمریکا در جنگ ویتنام ناپیروز و شکست خورده در حال آنجاست. اما در این شرایط مردی به نام بیل راندا تصمیم دارد در یک پروژه اکتشافی خود و همراهانش را به یک جزیره ناشناخته به نام جزیره جمجمه برساند چون معتقدند این جزیره به دلیل عدم ارتباط با جهانی بیرون می تواند اسرار زیادی از جهانی وحش داشته باشد. بیل با کمک هلی کوپترهای ارتش و چند سرباز به جزیره وارد می شوند ولی ناگهان با یک گوریل غول پیکر روبرو می شوند....

شبکه چهار سیما

فیلم تلویزیونی سوگند به کارگردانی فرید شکرآبی، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

داستان فیلم در مورد زن و شوهر هنرمندی است که به دلایل کاری قصد بچه دار شدن را ندارند ولی بعد مرگ خواهر و شوهر خواهر این مرد هنرمند، او مجبور به نگهداری از کودک ده ماهه آنها می گردد و ورود این کودک به زندگی آنها رنگ تازه ای می بخشد.

در این فیلم، شاهرخ استخری، فرناز رهنما و شهرام عبدلی نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی برادرم خسرو به کارگردانی احسان بیگلری، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

در این فیلم با نقش آفرینی شهاب حسینی، ناصر هاشمی، هنگامه قاضیانی و بیتا فرهی خواهیم دید: خسرو به اختلال دوقطبی مبتلاست و با مادرش زندگی می نماید. مادر قصد سفر دارد و لذا خسرو باید تا بازگشت مادر در منزل برادرش ناصر بماند. ناصر دندانپزشک است و برخلاف برادر بیمار خود زندگی بسیار منظم و اصول سخت و محکمی دارد. تفاوت این دو برادر چالش ها و درگیری های فراوانی را موجب می گردد. تا جایی که ناصر هر شب قرص خواب آور به خورد خسرو می دهد تا شب ها بخوابد و روزها نیز آرام باشد. اما همین موضوع باعث بدتر شدن حال خسرو می گردد...

فیلم سینمایی ورود به کارگردانی دنیس ویلنیوو، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی فارست ویتاکر و امی آدامز آمده است: آدم فضایی ها با 12 سفینه در 12 نقطه زمین فرود آمده اند و ارتش و دانشمندان همه به دنبال این هستند که به نحوی از هدف آدم فضایی ها مطلع شوند. زن زبان شناس مامور می گردد تا زبان انسان ها را به آنها آموزش دهد یا به نحوی زبان آنها را یاد بگیرد. آدم فضایی ها داری یک زبان غیر گفتاری هستند که این زبان شناس باید کلمات آنها را رمزگشایی کند؛ اما در این بین عده ای تصور می کنند که آدم فضایی ها قصد نابودی زمین را دارند و چیزی نمانده جنگی بین انسان ها و آدم فضایی ها رخ دهد ... .

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی در جستجوی دری به کارگردانی آندریو استانتون، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 8:30 از شبکه پنج سیما پخش می گردد.

داستان این انیمیشن از این قرار است که: دری ماهی آبی که در پیدا کردن نمو به مارلین کمک کرده حالا می خواهد از آنها برای یافتن والدینش کمک بگیرد. مارلین و نمو سعی می کنند که به دری کمک کنند و بالاخره دری که حافظه کوتاه مدتش خوب کار نمی نماید والدینش را به خاطر می آورد و به خانه برمی گردند.

فیلم سینمایی کنگ فو یوگا به کارگردانی استانلی تانگ، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می گردد.

در خلاصه داستان آمده است: جک استاد باستان شناسی چین مامور یافتن گنجی می گردد که در دوران باستان و در یک جنگ تاریخی در هند ناپدید شده است. او با تیم خود وارد یک غار دورافتاده می شوند و یک الماس بزرگ پیدا می کنند که گویا کلید اصلی رسیدن به گنج است، اما ناگهان آنها مورد حمله قرار می گیرند و الماس به سرقت می رود. پس از مدتی متوجه می شوند این الماس قرار است در دبی به حراج گذاشته گردد. جک با کمک یکی از دوستان ثروتمندش در این حراج شرکت کرده و پیروز به خرید الماس می شوند اما دوباره و این بار الماس و جک و دوستانش همگی توسط یک گروه به ریاست مردی هندی به نام راندال گروگان گرفته می شوند.

جاکی چان، دیشا پاتانی و آمیرا داستور بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی مرز به کارگردانی مایکل بری، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می گردد.

در این فیلم با بازی اوا لانگوریا، اد هریس و مایکل پنا خواهیم دید: میگوئل مرزنشین مکزیکی به قصد زندگی بهتر تصمیم دارد تا به صورت غیرقانونی و قاچاق به آمریکا مهاجرت کند. پدر همسرش مرد دیگری به نام خوزه را نیز با او همراه می نماید. میگوئل پیش از این چندین بار مهاجرت کرده ولی هر بار دستگیر و بازگردانده شده است! چند نوجوان آمریکایی که یکی از آنها؛ شان پسر کلانتر است به قصد تفریح و تیراندازی به زمین های روی می فرایند که 25 سال کلانتر آن شهر است. آنها با دیدن میگوئل و خوزه تصمیم به تیراندازی به سمت آنها می کنند؛ غافل از اینکه اولیویا همسر روی برای اسب سواری در آن اطراف است و صدای شلیک باعث ترسیدن اسب و افتادن او شده؛ سرش به سنگ می خورد. روی که صدای شلیک را شنیده زمانی می رسد که همسرش در حال جان دادن است و در آغوشش می میرد. روی گمان می نماید میگوئل قصد دزدیدن اولیویا را داشته و او باعث مرگش شده است....

فیلم سینمایی نبرد با آتش به کارگردانی جوزف کوزینسکی، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می گردد.

در این فیلم با بازی میلاس تالر و جوش برولین خواهیم دید: یک گروه محلی از جوان های علاقمند به آتش نشانی جنگل به رهبری اریک مارش که آتش نشان با سابقه ای است، تلاش می کنند که به عنوان اولین گروه ویژه محلی توسط اداره مرکزی آتش نشانی جنگل ها به رسمیت شناخته شوند. آنها می خواهند در شهر خودشان همیشه آماده نبرد با آتش باشند تا قبل از اعزام و رسیدن نیروهای مرکزی بتوانند از پیشروی آتش سوزی های زیاد این منطقه جلوگیری کنند. اما اداره مرکزی مخالف تشکیل یک گروه محلی است....

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی شاهزاده روم به کارگردانی هادی محمدیان، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: پرنسس ملیکا، دختر پادشاه روم یکی از بزرگترین امپراطوری های وقت است. مراسم ازدواج این دختر پاکدامن نزدیک است، اما معیار ازدواج او اندکی نسبت به دیگران متفاوت است. انسانیت در نظر پرنسس بسیار با ارزش است و دلش می خواهد همیشه به همه انسان ها کمک کند. شبی ملیکا خواب عجیبی می بیند و در پی آن خواب تمام سختی ها و خطراتی که بر سر راهش قرار می گیرند را می پذیرد تا به آرزوی دیرینه اش برسد....

انیمیشن سینمایی رابینسون کروزو به کارگردانی وینسنت کیستلوت و بن استاسن، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: رابینسون کروزوئه با یک طوفان شدید به جزیره ای ناشناخته برده می گردد که اتفاقات عجیبی در آن رخ می دهد. در این جزیره کوچک عجیب، پرندگان و جانورانی در کنار هم زندگی می کنند که تا به حال هیچ انسانی را ندیده اند. طوطی سخنگوی داستان نیز مانند رابینسون دوست دارد که زیبایی های این جهان را از نزدیک ببیند و به همین دلیل قصد دارد به جزایر ناشناخته سفر کند....

انیمیشن سینمایی لک لک ها به کارگردانی نیکولاس استالر و داگ سوییتلند، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: لک لک ها در یک کارخانه بزرگ و پیشرفته در کوهستان زندگی می کنند. آنها که اکنون حمل و نقل محصولات اینترنتی را به عهده دارند، مدت ها پیش مسئول رساندن نوزادان به پدر و مادرشان بودند....

شبکه امید

فیلم سینمایی شمشیر اژدها به کارگردانی دانیل لی، پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان فیلم با نقش آفرینی جکی چان و جان کیوسک در دوران سلسله هان اتفاق می افتد و درباره عده ای سرباز رومی می باشد که سر از چین درمی آورند و با محافظان جاده ابریشم که به آنجا تبعید شده اند روبرو می شوند.

فیلم سینمایی قصه های مجید به کارگردانی کیومرث پوراحمد، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مهدی باقربیگی و جهان بخش سلطانی خواهیم دید: مجید، پسر نوجوان خوش فکری است که آرزو دارد روزی نویسنده گردد، او به همراه بی بی، مادربزرگ پیرش در شهر اصفهان زندگی می نماید. ماجراهایی که برای مجید در مدرسه و معاشرت های او با دوستان و آشنایانش اتفاق می افتد قصه های مجید را شکل می دهد.

شبکه افق

فیلم سینمایی رکود بزرگ به کارگردانی آدام مک کی، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

رکود بزرگ نگاهی کمدی به بحران مالی 2008-2007 در آمریکا دارد و داستان معامله گرانی به نام شورت را بیان می نماید که تنها در دوره کوتاه، موقع بالا رفتن بهای سهام و اوراق قرضه سرمایه گذاری می کنند. این گروه منفور معامله گران دراز مدت هستند که بازار را تا بالاترین حد آن سوق می دهند. عملکرد دو گروه از معامله گران در ترقی انفجاری بازار مسکن آمریکا در سال 2000 تأثیر زیادی داشت.

کریستین بیل، استیو کارل، رایان گاسلینگ و برد پیت در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی امکان مینا به کارگردانیکمال تبریزی، جمعه 14 اردیبهشت ماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان این فیلم درباره زن و شوهری به نام مهران و مینا است که در روزهای موشک باران تهران در دهه 60 زندگی مشترک ساده و عاشقانه خود را آغاز می کنند. مهران خبرنگار است و در یک روزنامه پرتیراژ کار می نماید و در جریان اخبار سیاسی و اوضاع جنگ قرار گرفته است. مینا دور از چشم شوهرش به سازمان مجاهدین پیوسته است. او با توجه به شغل شوهرش اخبار و اطلاعات به روزی از اوضاع کشور دارد و آن را در اختیار سازمان مجاهدین قرار می دهد. یک روز پس از آژیر قرمز مهران متوجه می گردد که بمب به جایی در حوالی محل کار مینا برخورد کرده است و خود را سراسیمه به آنجا می رساند اما متوجه می گردد که مینا مدتی است که سرکار نمی رود و ...

میلاد کی مرام، مینا ساداتی، شاهرخ فروتنیان، بهرنگ علوی، شایسته ایرانی، سیامک صفری، فرزاد باقری، سیامک احصایی، بهادر مالکی، علی مردانه در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی خواستگار محترم، مدرسه هندی و طعم شیرین خیال چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه ساعت 13، 17، 21 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی آخرین مجرد، آن شرلی و پنج ستاره پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 13، 17، 21 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی خداحافظ وینی پو، من ترانه پانزده سال دارم، طرفدار و بچه های ابدی جمعه (14 اردیبهشت ماه) ساعت 11، 13 ، 17 و 21 از شبکه نمایش پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 601

به "پخش بیش از 40 فیلم در جشن نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش بیش از 40 فیلم در جشن نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید