هزینه اجاره آپارتمان 70 متری یا بالاتر در تهران

به گزارش مالکوم، یکی از دغدغه های بیشتر مردم، به ویژه تازه عروس و دامادها، تهیه مسکن و قیمت اجاره آپارتمان مسکونی است. خوشبختانه تهران شهری است که در آن خانه و آپارتمان با متراژهای مختلف و قیمت های گوناگون یافت می گردد و هرکس با توجه به میزان بودجه و توانایی خود اقدام به خرید یا اجاره آپارتمان مسکونی می نماید. همه ما دلمان می خواهد خانه ها و یا آپارتمان هایی عظیم و دل باز با متراژهای بالا داشته باشیم اما شاید میزان پس انداز و درآمدمان این امکان را به ما ندهد؛ که متعاقب آن باید به دنبال اجاره آپارتمان مسکونی یا اجاره واحد مسکونی مطابق با شرایطمان باشیم.

هزینه اجاره آپارتمان 70 متری یا بالاتر در تهران

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

البته به دلیل اینکه میزان درآمد تمام این خانوارها با یکدیگر برابر نیست، هرکدام با توجه به میزان بودجه خود در محله های مختلف شهر اعم از شرق، غرب، شمال و جنوب به دنبال اجاره آپارتمان 70 متری یا بیشتر می گردند و مسلماً هرچقدر درآمدشان بیشتر باشد، در منطقه گران تری اقدام به اجاره واحد مسکونی می نماید. اما چیزی که مهم است این است که از کجا باید بدانیم که رنج قیمت اجاره آپارتمان 70 متری در هرکدام از مناطق تهران به چه میزان است و ما با توجه به میزان بودجه خود باید در کدام منطقه به جست وجوی اجاره آپارتمان مسکونی بپردازیم.

لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا ما در این مقاله حدود قیمت اجاره آپارتمان 70 متری در مناطق مختلف را برایتان توضیح دادیم و سعی مان بر این بوده که بتوانیم به پیش بینی شما برای اجاره واحد مسکونی 70 متری در تهران یاری کنیم.

قیمت اجاره آپارتمان 70 متری در جنوب تهران

در جنوب تهران با توجه به میزان کم قیمت ملک در این منطقه که چیزی حدود 1 تا 5 میلیون تومان است، شما به راحتی می توانید برای اجاره یک واحد مسکونی هفتاد متری اقدام کنید. رنج قیمت رهن یک آپارتمان 70 متری در این منطقه از 10 میلیون تومان رهن کامل آغاز می گردد و تا 90 میلیون تومان هم می رسد. البته قیمت رهن یک آپارتمان معیارهای بسیاری از جمله محله، آسانسور، پارکینگ، دکوراسیون داخلی و … دارد که با توجه به این معیارها برآورد می گردد.

در کل شما برای رهن کامل یک آپارتمان 70 متری در جنوب تهران باید چیزی حدود 90 میلیون تومان را پیش بینی کنید. البته بیشتر صاحب خانه تمایل به دریافت اجاره دارند و قیمت رهن خانه متناسب با افزایش اجاره خانه کاهش می یابد. در کل باید این را در نظر بگیرید که برای رهن و اجاره آپارتمان 70 متری در یک منطقه نسبتاً خوب در جنوب تهران باید تقریباً 50 میلیون پول پیش و حدود 1.5 میلیون اجاره خانه بپردازید. این کمترین مبلغ اجاره واحد مسکونی در کل تهران است که در منقطه جنوب شهر تهران واقع شده است.

قیمت اجاره آپارتمان 70 متری در شرق تهران

میزان اجاره خانه ها در شرق تهران هم به نسبت خوب است و شما می توانید خانه های نوساز و زیبا با امکانات عالی را باقیمت مناسبی اجاره کنید. با توجه به اینکه قیمت ملک در شرق تهران از 3 تا 10 میلیون تومان برای هر مترمربع است، شما باید برای اجاره واحد مسکونی هفتاد متری در یک محله نسبتاً خوب شرق تهران، چیزی حدود 150 میلیون رهن کامل را در نظر بگیرید و یا اگر توانایی این را دارید که تا ماهی 2 میلیون تومان اجاره دهید کافی است مبلغ 90 میلیون تومان را برای ودیعه در نظر بگیرید و مطابق با این قیمت ها به جست وجوی اجاره آپارتمان مسکونی بپردازید.

در هنگام اجاره واحد مسکونی این نکته را در نظر داشته باشید که اجاره کمتر و مبلغ ودیعه بیشتر در هر شرایطی به نفع شما است و برایتان بهتر است. مگر در شرایطی که بتوانید از پول نقد خود بهره بیشتری ببرید، مانند شرکت در یک سرمایه گذاری سودآور.

قیمت اجاره آپارتمان 70 متری در غرب تهران

غرب تهران محل تجمع آپارتمان های لوکس است و شما می توانید بیشتر سازه های مطابق با استانداردهای اروپا را در این منطقه پیدا کنید. غرب تهران درست مخالف شرق، که سبکی سنتی دارد، کاملاً مدرن است و ساختمان ها در آنجا قدمت کمی دارند. به همین دلیل است که قیمت ملک در این محدوده از تهران نسبتاً زیاد است و قیمت هر مترمربع ملک در این نقطه حدود 6 تا 15 میلیون است. البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که مبلغ 6 میلیون تومان اختصاص به خانه های کلنگی دارد. بنابراین شما باید برای رهن کامل یک آپارتمان 70 متری در یک محله بسیار خوب این محدوده مبلغی حدود 250 میلیون تومان را در نظر بگیرید و اگر شرایط این را دارید که ماهی 5 میلیون یا حتی بیشتر اجاره خانه پرداخت کنید، می توانید آپارتمان مسکونی با 100 میلیون ودیعه اجاره کنید.

قیمت اجاره آپارتمان 70 متری در شمال تهران

شمال تهران به داشتن خانه های ویلایی و عظیم معروف است و قسمت اعظم آن را باغ ویلاها تشکیل می دهند. اما بازهم می توان در این محدوده واحد مسکونی 70 متری پیدا کرد. اما باید بدانید که قیمت اجاره آپارتمان مسکونی در این منطقه کمی بیشتر از سایر مناطق تهران است. زیرا بیشتر آپارتمان ها از شرایط بسیار عالی و اکازیون برخوردار هستند و بالطبع قیمت بالاتری هم دارند. برعکس سایر مناطق تهران نمی توان گفت بیشترین مقدار ودیعه و یا اجاره برای یک آپارتمان 70 متری چقدر است، اما برای اجاره واحد مسکونی 70 متری در این منطقه با شرایط و امکانات رفاهی نسبتاً خوب و با توجه به اینکه نخ قیمت ملک در این منطقه بین 10 تا 20 میلیون تومان است، شما باید حدود 400 میلیون پول پیش بپردازید. در این منطقه آپارتمان های 70 متری با اجاره 30 میلیونی هم پیدا می شوند اما تعدادشان بسیار کم است، زیرا به طورکلی تعداد آپارتمان با متراژ پایین در این محدود کم است.

منبع: هومینگ
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 887

به "هزینه اجاره آپارتمان 70 متری یا بالاتر در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه اجاره آپارتمان 70 متری یا بالاتر در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید