اخبار اقتصادی

517 کارگر در منطقه آزاد ماکو مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری شدند

خبرنگاران/آذربایجان غربی مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: 2100 کارگرمنطقه در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کردند.

19 تیر 1399

خبرنگاران معاون ظریف: توجه نکردن به استانداردها باعث از دست رفتن بازارهای هدف می گردد

تهران - خبرنگاران - غلامرضا انصاری معاون دیپلماسی مالی وزیر امور خارجه گفت: در صورت توجه نکردن به استانداردها ازسوی بعضی صادرکنندگان ایرانی، بازارهای هدف را از دست خواهیم داد.

17 تیر 1399

وزیر ورزش: استقلال و پرسپولیس را مرداد واگذار می کنیم سرمایه ات رو بریز تو فوتبال!تصویب برنامه واگذاری سرخابی هااستقلال، تاج و پرسپولیس واقعاً مکتب دارند؟

تنها راه نجات این دو باشگاه، فوتبال و ورزش ما این است که این دو باشگاه واگذار شوند و این اتفاق در قالب بورس وفروش سهام در مردادماه سال جاری انجام خواهد شد

11 تیر 1399

برنامه وزارت ورزش برای بودجه 99 فدراسیون ها، تدوین الگوی اقتصادی

به گزارش خبرنگاران، مرحله نخست بودجه 99 فدراسیون های ورزشی توسط وزارت ورزش به حساب آنها واریز شده است. البته این مرحله از بودجه به صورت علی الحساب پرداخت شد چرا هنوز رقم تخصیصی به فدراسیون ها در امسال تعیین نیست.

10 تیر 1399

طلا یک جایگزین تمام عیار برای دلار

خبرنگاران: بعضی معتقدند اگر روزگاری دلار آمریکا نابود گردد، طلا هرگز نمی تواند به کسی یاری کند. آنها می گویند: نمی توان طلا را خورد!

8 تیر 1399

آمریکایی های خشمگین با اسلحه به سمت کنگره رفتند

ایسنا نوشت: صدها تن از معترضان در ایالت میشیگان آمریکا در مقابل ساختمان کنگره این ایالت علیه تداوم تدابیر قرنطینه ای اجرا شده با هدف مقابله با کرونا در ایالت تظاهرات کرده و عده ای از این معترضان اسلحه داشتند.

8 تیر 1399

شرکت سینکرونیوم،صرافی هیبرید سینکروبیت را در اول مه 2020 راه اندازی می نماید

انتظار برای کاربران دیگر به سر رسیده است! صرافی هیبرید سینکروبیت، یکی از پروژه های شرکت سینکرونیوم، واقع در انگلیس، برای راه اندازی در تاریخ 1 مه 2020 کاملا آماده است.

7 تیر 1399

ترامپ بازیگر سناریوهای متیو پوتینگر ، عضو کلیدی تیم امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا را بشناسید

واشنگتن پست می نویسد: اصرار پوتینگر برای استفاده از عبارت ویروس چینی یا ویروس ووهان با استقبال ترامپ روبه رو شد و او با استفاده از این عبارت، کوشش کرد تا کوتاهی ها و سوءمدیریت خود در مقابله با ویروس را هم به گردن چین بیندازد.

6 تیر 1399

حناچی: در شرایط شیوع کرونا برای تعطیلی پایتخت شتاب زده تصمیم نگرفتیم

شهردار تهران در گفتگو با مسئولان شهری استانبول و مسقط گفت: در شرایط شیوع کرونا برای تعطیلی پایتخت شتاب زده تصمیم نگرفتیم

5 تیر 1399

جبران خسارت ناشی از کرونا برای واحدهای تولیدی زیان دیده

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بخشی از خسارت واحدهای تولیدی زیان دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا، از سوی دولت جبران می شود.

4 تیر 1399

کرونا در اروپا، از کاهش تدریجی کنترل های مرزی تا پیش بینی رکود مالی سخت در آلمان

در حالی که ویروس کرونا در اروپا همچنان گسترش یافته، بعضی از کشورهای اروپایی به تدریج کاهش کنترل های مرزی را در دستور کار قرار می دهند.

3 تیر 1399

خدمت رسانی زیست بوم نوآوری و فناوری در جهت مقابله با کرونا ادامه دارد

همه گیری ویروس covid-19 همه اقشار جامعه را برآن داشته است تا به نحوی برای مقابله با شیوع آن و گذر از شرایط بحرانی تلاش کنند.

3 تیر 1399

هدایت کسب و کار در شرایط کرونا ویروس جدید

یک کارشناس حوزه صنایع غذایی در یادداشتی با اشاره به ازسرگیری کسب و کارها و فعالیتهای تولیدی در بحران کروناویروس، مواردی را برای بکار بستن مدیران واحدهای تولیدی برای هدایت بهتر کسب و کار خود مطرح کرده است.

2 تیر 1399

درآمد شستا از بورس برای افزایش خدمات سازمان تأمین اجتماعی هزینه می گردد

شریعتمداری گفت: بورسی شدن شستا این امکان را فراهم کرد تا با روش های متنوعی که یکی از آن ها عرضه اولیه سهام در بدو ورود به شستا بود به تأمین اقتصادی نیازها اقدام کنیم .

2 تیر 1399

واریز وام یک میلیون تومانی، 24 ساعت بعد از اعلام لیست به بانک مرکزی

چنانچه لیست مذکور تا ظهر چهارشنبه به بانک مرکزی ارسال شود، این بانک با هماهنگی بانک های عامل طی حداقل 24 ساعت نسبت به واریز تسهیلات اقدام می کند.

30 خرداد 1399

شروع مجدد مذاکرات پسابرگزیت بعد از وقفه کرونایی طولانی

نمایندگان اتحادیه اروپا و انگلیس امروز در حالی بعد از یک وقفه طولانی به دلیل شیوع کرونا مذاکرات پسابرگزیت را به صورت ویدئوکنفرانس دوباره به جریان انداختند که این مذاکرات به شدت با کمبود زمان روبرو است.

26 خرداد 1399

باز شدن گره کور نوسازی در پیکان شهر

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران خاطرنشان کرد که گره کور نوسازی در شهرک پیکان شهر باز خواهد شد.

26 خرداد 1399

کدام کشورها بیشترین آمار گردشگران سال 2018 را داشته اند؟

پربازدیدترین کشورها در سال 2018با سرانجام سال 2018 و شروع سال جدید میلادی، وقت آن است که مروری داشته باشیم بر سال گذشته و آمارهای مرتبط با صنعت جهانگردی و توریسم را مورد بازبینی قرار بدهیم. در سالی که گذشت به نظرتان کدام کشورها بیشترین آمار جهانگرد را داشته...

25 خرداد 1399

معرفی هتل سزار ریزورت بلوواتر دبی ، 5 ستاره

هتل سزار ریزورت بلوواتر دبی | Caesars Resort Bluewatersبرای کسانی که عاشق تفریحات ساحلی هستند، هتل سزار ریزورت بلوواتر دبی Caesars Resort Bluewaters یکی از بهترین گزینه ها و هتل های 5 ستاره دبی است. اگر به دنبال هتلی با تمام امکانات رفاهی و خدماتی هستید که تفریحات متعددی را...

23 خرداد 1399

هزینه اجاره آپارتمان 70 متری یا بالاتر در تهران

یکی از دغدغه های بیشتر مردم، به ویژه تازه عروس و دامادها، تهیه مسکن و قیمت اجاره آپارتمان مسکونی است. خوشبختانه تهران شهری است که در آن خانه و آپارتمان با متراژهای مختلف و قیمت های گوناگون یافت می گردد و هرکس با توجه به میزان بودجه و توانایی خود اقدام...

19 خرداد 1399
تعداد: (242)