پورسانت به آژانسهای خارجی برای ورود گردشگر به ایران

به گزارش مالکوم، محمد محب خدایی به خبرنگاران گفت: با توجه به افزایش نرخ دلار پورسانت هایی که شرکت های خارجی می‌توانند از طرف ما داشته باشند را افزایش داده ایم یعنی اگر یک نفر از آذربایجان برای ترکیه گردشگر می‌فرستد و از این طریق 20 دلار سود می‌کند ما به آژانس آذربایجانی 40 دلار سود میرسانیم تا گردشگر بیشتری را برای ایران بفرستد. چون قیمت ما اکنون رقابتی شده است.

پورسانت به آژانسهای خارجی برای ورود گردشگر به ایران

وی بیان کرد: قیمت تمام شده تور ما نسبت به ترکیه کاهش پیدا کرده است به عنوان مثال اگر یک نفر از آذربایجان با 500 منات به ترکیه 500 می‌رود، ما همان تور را با 400 منات برای او برگزار می‌کنیم. این اختلاف قیمت ارزی برای گردشگری ایران مفید شده است.

محب خدایی افزود: ما قصد داریم تا این برنامه خود را به شرکت‌های توریستی کشورهای دیگر اعلام و با آنها در این باره مذاکره کنیم. به همین منظور تا ده روز دیگر به آذربایجان می‌رویم تا جامعه تورگردانان و هتلهای دو کشور با هم مذاکره کنند و پکیج‌ها و بسته‌ های ایران معرفی و در اختیارشان قرار داده شود.

معاون گردشگری کشور ادامه داد: اکنون آژانسهای ایرانی هستند که گردشگری کشورهای دیگر را در ایران تبلیغ می کنند در صورتی که باید برعکس باشد و آژانسهای کشورهای دیگر درباره ایران تبلیغ کنند ما باید بتوانیم این روند را تغییر دهیم و آنها مبلغ سفر به ایران شوند. آژانسهای کشورهای دیگر باید به این موضوع برسند که درآمد خوبی از سفر توریست ها به ایران کسب می‌کنند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 27 مرداد 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 8

به "پورسانت به آژانسهای خارجی برای ورود گردشگر به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورسانت به آژانسهای خارجی برای ورود گردشگر به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید