چطور از برترین شرکت های نقاشی ساختمان، بالاترین کیفیت کار را دریافت کنیم؟

به گزارش مالکوم، تابستان برترین فصل برای تغییر دکوراسیون، بازسازی و نوسازی خانه است و در میان گزینه های بازسازی، نقاشی یکی از به صرفه ترین و سریع ترین انتخاب ها به شمار میرود. اما نقاش خوب از کجا پیدا کنیم و چطور به او و تجربه اش اعتماد کنیم؟ اگر می خواهید با نقاشی ساختمان دستی به سر و روی خانه تان بکشید و در پی متخصص های این حوزه هستید، باید شرکت های ارائه دهنده خدمات را بشناسید، از هزینه های اجرای کار با خبر بوده و با جزئیات سفارش دهی امن، آشنا باشید. در ادامه این مطلب، از همین شرکت ها حرف می زنیم و به شما یاری می کنیم تا از نتیجه کار رضایت داشته باشید:

چطور از برترین شرکت های نقاشی ساختمان، بالاترین کیفیت کار را دریافت کنیم؟

چرا از بازار آنلاین خدمات بگیریم؟

در چند سال گذشته که خبری از خدمات آنلاین نبود، گرفتن خدمات دردسرهای زیادی داشت. در دسترس نبودن فنی کارها، نبود نیروی کار محلی متخصص، وجود نداشتن نرخ هزینه ثابت و نارضایتی از کیفیت در انتهای کار، تنها چند نمونه از محدودیت های دریافت خدمات از بازار آفلاین بود. اما حالا فرقی نمی نماید چه موقعی از سال قصد نقاشی ساختمان یا بازسازی خانه تان را دارید. در بازار خدمات آنلاین از نقاشان ساختمانی گرفته تا شرکت های بازسازی و خدماتی در همه فصل های سال و همه نقاط کشور حضور و فعالیت دارند. فقط کافی است این بازار خدمات را بشناسید.

پلتفرم های ارائه دهنده خدمات نقاشی ساختمان در تهران کدامند؟

چند سالی می گردد که بازارهای خدمات آنلاین رونق بیشتری گرفته اند. شاید شما هم تا حالا تجربه دریافت خدمات از پلتفرم های آنلاین را داشته باشید. در نگاه اول همه این شرکت ها یکسان فعالیت می نمایند اما با کمی دقت در جزئیات متوجه می شوید سیاست های کاری هر شرکتی چطور نوشته و اجرا می گردد. شرکت سنجاق، آچاره، سلام ساختمان و اسپارد از شناخته شده ترین بازارهای خدماتی در تهران محسوب می شوند. بعلاوه بسیاری از نقاشان ساختمانی خودشان وبسایت دارند و به طور مستقل در فضای مجازی فعالیت می نمایند.

قیمت نقاشی ساختمان در بازار خدمات چطور محاسبه می گردد؟

قیمت نقاشی ساختمان به دو روش متراژی و کلی اعلام می گردد. در روش متراژی دستمزد نقاشی برای متراژ بیشتر از 40 متر، به ازای هر متر از 30.000 تا 60.000 تومان اعلام می گردد. عوامل متعددی مثل متراژ، نوع رنگ انتخابی، زیرسازی و تعداد لایه ها در هزینه رنگ کاری تاثیرگذارند. شما با ثبت سفارش در بازار سنجاق از چند متخصص محلی قیمت می گیرید. به این ترتیب می توانید با آنالیز حدود قیمت بودجه حدودی را تخمین زده و برای آغاز کار اقدام کنید. هزینه نقاشی ساختمان به طور کلی و روزمزد بعد از مشاهده و با در نظر گرفتن جزئیات اعلام می گردد. مثلا هزینه نقاشی سرویس های بهداشتی یک واحد به ازای هر روز میانه 1.500.000 تومان اعلام شده است.

از کدام شرکت خدمات آنلاین نقاشی ساختمان بگیریم؟

با توجه به نوع احتیاج، قصد بازسازی، شهر و منطقه و گرایش به سیاست کاری هر شرکت می توانید برترین گزینه را انتخاب کنید. مثلا برخی از شرکت ها تنها دامنه کوچکی از خدمات را در شهرهای محدودی ارائه می دهند یا برای دریافت سفارش در آن ها حق انتخاب ندارید. از طرفی بازارهای خدماتی مثل سنجاق با دامنه ای به وسعت ایران و با همکاری متخصصان، فعالیت می نمایند. از مزیت های ثبت سفارش در سنجاق می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. دسترسی به نقاشان محلی
  2. دسترسی به فهرست نقاشان ساختمانی و شرکت های نقاشی
  3. انتخاب آگاهانه
  4. دسترسی به بانک اطلاعاتی نقاشان و امتیازها و نمونه کارها
  5. سرعت در ثبت سفارش و تایید متخصصان

سنجاق چطور کار می نماید؟

بیش از 500 سرویس در بازار خدمات سنجاق در بیشتر شهرهای کشور فعال هستند. متخصصان با ثبت اطلاعات هویتی، رزومه و نمونه کارها در سنجاق یک پروفایل شخصی می سازند. شما می توانید طی چند مرحله زیر در سنجاق ثبت سفارش نموده و نقاش ساختمانی استخدام کنید:

  1. در سفارشی متراژ واحد، تصویری از واحد، رنگ انتخابی و نوع زیرسازی را ثبت می کنید.
  2. سفارش شما به متخصصان تخصیص داده می گردد. از میان متخصصان 3 تا 5 نقاش به شما قیمت حدودی کار را اعلام و شرایط همکاری را ثبت می نمایند.
  3. شما می توانید با مشاهده نمونه کارها، نظرات، امتیازها و سوابق و قیمت پیشنهادی هر نقاش، برترین گزینه را انتخاب و کار را به کاردانش بسپارید.

برای تضمین کیفیت کار بهتر است در آغاز کار قراردادی بین خودتان و نقاش ببندید و در آن هزینه نهایی کار، رنگ انتخابی، زمان آغاز و سرانجام کار و هر جزئیاتی که احتیاج است، ثبت کنید. بعلاوه بعد از اجرای کار با تماشا سطح دیوار و سقف در ساعت های متفاوت شبانه روز از کیفیت اجرای کار مطمئن شده و برای نقاش نظر و امتیاز ثبت کنید. به این ترتیب یاری می کنید که نقاشان با کیفیت حداکثری خدمات ارائه داده و شهروندان با خیال راحت سفارش نقاشی ساختمان بدهند.

در آخر باید گفت که:

با دسترسی به سایت و یا اپلیکیشن سنجاق، همه کارشناسان و متخصصان در نزدیکی شما در دسترستان هستند و همه چیز با سرعت و کیفیت بیشتری جلو می رود. سنجاق فقط یک بازار آنلاین نیست؛ بلکه پلتفرمی برای توسعه بازار کسب وکار ایران عزیز است. با سنجاق آگاهانه انتخاب کنید.

چقدر می پسندید؟

منبع: اتاق
انتشار: 9 تیر 1403 بروزرسانی: 9 تیر 1403 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 2233

به "چطور از برترین شرکت های نقاشی ساختمان، بالاترین کیفیت کار را دریافت کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چطور از برترین شرکت های نقاشی ساختمان، بالاترین کیفیت کار را دریافت کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید