امکان ثبت نام در سامانه دوگانه سوز کردن خودروها فراهم شد

به گزارش مالکوم، تهران (پانا) - کاظم نژاد گفت مشکل سامانه تبدیل کارگاهی دوگانه سوز کردن خودروها برطرف شده و از دیروز خدمات رسانی به مردم در این سامانه انجام می گیرد.

امکان ثبت نام در سامانه دوگانه سوز کردن خودروها فراهم شد

به گزارش خبرنگاران، رضا کاظم نژاد، مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی شرح داد: در پی اختلالاتی که در سامانه هوشمند سوخت به وجود آماد به منظور اقدام احتیاطی سامانه دوگانه سوز کردن خودروها قطع شد .

وی اضافه نمود: با ارتقای سیستم ها مشکل ارتباط سامانه تبدیل کارگاهی دوگانه سوز کردن خودروها برطرف شده است و از دیروز خدمات رسانی به مردم از سر گرفته شد.

کاظم نژاد ادامه داد: افرادی که مشمول طرح دوگانه سوز کردن خودرو هستند می توانند به سامانه gcr.niopdc.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

این مقام مسئول گفت: بر اساس مصوبه شورای اقتصاد، صاحبان یک میلیون و 206 هزار خودروی عمومی شامل تاکسی ها، وانت بارها و مسافربرهای شخصی می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی خاطرنشان کرد: این سامانه هیچ آسیبی ندیده و اطلاعات افراد از قبل در سامانه موجود است.

در ادامه برنامه محمودیان رئیس اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین گفت : افت توان خودرو در کیت های گاز سوز تازه وجود ندارد.

وی اضافه نمود: از ابتدای شروع طرح دوگانه سوز کردن خودروها تا امروز 170 هزار خودرو گاز سوز شده اند و 40 هزار خودروها هم در صف انتظار هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1865

به "امکان ثبت نام در سامانه دوگانه سوز کردن خودروها فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ثبت نام در سامانه دوگانه سوز کردن خودروها فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید