برای سفرهای نوروزی هنوز موافقت نشده است

به گزارش مالکوم، معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه فعلا موافقتی برای سفرهای نوروزی 1400، صورت نگرفته است، گفت: جزئیات تسهیل سفرهای نوروزی در ستاد ملی کرونا در دست بررسی است و جزئیات آن روز شنبه (دوم اسفند) مشخص می شود.

برای سفرهای نوروزی هنوز موافقت نشده است

به گزارش خبرنگاران، مهندس محسن فرهادی در گفتگو با ایسنا درباره اخبار منتشر شده مبنی بر اعلام موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا با سفرهای نوروزی 1400، گفت: موضوع به این شکل نبوده است که موافقتی اجرا شده باشد بلکه قرار است با توجه به تعطیلات آخر سال و نوروز برخی سفرهای ضروری انجام شود.

وی تاکید کرد: پروتکلی با جزئیات دقیق برای این منظور تهیه شده است که البته هنوز به تصویب ستاد ملی کرونا نرسیده است بنابراین ممکن است جزئیات تغییراتی داشته باشد که روز شنبه (دوم اسفند) این تغییرات احتمالی هم در پروتکل ها اعمال می شود.

فرهادی ادامه داد: اقدامی که صورت می گیرد تسهیل سفرهای ضروری نوروز است. ما قرار نیست تشخیص دهیم چه کسی سفر ضروری دارد بلکه چارچوب محدودیت ها را در پروتکل بهداشتی قید می کنیم. رنگبندی استان ها در جزییات سفرها مهم است.

وی افزود: چند سناریوی متفاوت از جمله کاهش محدودیت های کرونایی برای عید نوروز مطرح است که تصمیم گیری درمورد آنها با ستاد ملی است و یکی از آنها با نظارت وزارت بهداشت، وزارت کشور و نیروی انتظامی اجرایی می شود و جزئیات تسهیل سفرهای نوروزی در ستاد ملی کرونا در دست بررسی است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1420

به "برای سفرهای نوروزی هنوز موافقت نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای سفرهای نوروزی هنوز موافقت نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید