برنامه هفته سوم و چهارم لیگ برتر کشتی اعلام شد

به گزارش مالکوم، به گزارش خبرنگاران، هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهرهای قم، نوشهر، ساری و خرم آباد برگزار می شود.

برنامه هفته سوم و چهارم لیگ برتر کشتی اعلام شد

برنامه مسابقات و اسامی ناظران و داوران این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

هفته دوم دور رفت

گروه ب:

رعدپدافند ساری- دانشگاه آزاد اسلامی (30 مهرماه، ساعت 17 - سالن سیدرسول حسینی ساری)

سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی(تهران)

ناظر سازمان لیگ: غلام نوری زاده(مازندران)

سرپرست فنی: سیدمحمد افتخاریان، داور درجه یک بین المللی از البرز

داوران بین المللی: امیرحسین رهنما(سمنان)، محسن جلیلیان(اروند)، جلال طوقی(اردبیل)، خلیل احمدی(تهران)

هیأت کشتی خرم آباد- تا ثبت جهانی توس (30 مهرماه، ساعت 17 - سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)

سرپرست مسابقات: عین الله محمدی(تهران)

ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی(لرستان)

سرپرست فنی: مزدک گیتی، داور درجه یک بین المللی از همدان

داوران بین المللی: سعید عباسی(قم)، مهدی بشیرزاده(خوزستان)، محمود مدبر(کرمانشاه) و داود فرجی(مرکزی)

کشتی فرنگی:

هفته سوم دور رفت

گروه الف:

هیأت کشتی خراسان جنوبی - بازار بزرگ ایران (یک آبان ماه، ساعت 9 - خانه کشتی قم)

شهدای مدافع حرم قم - هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت 11 - خانه کشتی قم)

سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)

ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S1 از یزد

داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

گروه ب:

دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان - سیناصنعت ایذه (یک آبان ماه، ساعت 9 - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

رعد پدافند نوشهر - آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت 11 - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)

ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S1 از تهران

داوران بین المللی: مهدی آقاولی(تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

هفته اول دور برگشت

گروه الف:

بازار بزرگ ایران - هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت 16 - خانه کشتی قم)

شهدای مدافع حرم قم - هیأت کشتی خراسان جنوبی (یک آبان ماه، ساعت 18 - خانه کشتی قم)

سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)

ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S1 از یزد

داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

گروه ب:

سیناصنعت ایذه - آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت 16 - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

رعدپدافند نوشهر - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (یک آبان ماه، ساعت 18 - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)

ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S1 از تهران

داوران بین المللی: مهدی آقاولی(تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 10 آذر 1398 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 498

به "برنامه هفته سوم و چهارم لیگ برتر کشتی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه هفته سوم و چهارم لیگ برتر کشتی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید